SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Zdjęcia Darka i Władka w plotkarskiej gazecie! To sprawka Kajtka

Barwy szczęścia. Zdjęcia Darka i Władka w plotkarskiej gazecie! To sprawka Kajtka

08.03.2016, godz. 20:13
Barwy szczęścia odc. 1412. Darek Janicki (Andrzej Niemyt) Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1412. Darek Janicki (Andrzej Niemyt) Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Afera w serialu "Barwy szczęścia"! Wspólne zdjęcia Darka Janickiego (Andrzej Niemyt) i Władka (Przemysław Stippa), które Kajtek (Jakub Dmochowski) sprzedaje do plotkarskiego magazynu "Szok" wywołują medialną burzę. W 1411 odcinku "Barw szczęścia" piłkarz gej zaczyna mieć pierwsze nieprzyjemności ze strony kibiców, którzy wytykają mu, że jest homoseksualistą! Aby wyciszyć skandal Darek i Roma (Sylwia Madejska) wydają oświadczenie o zażegnaniu kryzysu.

"Barwy szczęścia" odcinek 1411 - środa, 9.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Władek i Darek z "Barw szczęścia" czują do siebie coś więcej niż tylko przyjaźń, ale piłkarz Powiśla Warszawa nie może ujawnić, że jest gejem. Środowisko piłkarskie nigdy nie zaakceptuje jego orientacji seksualnej. Publiczne przyznanie się do homoseksualizmu oznaczałoby koniec piłkarza!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Porwanie Mai! Narkomanka Sandra porwie córkę Sabiny i Andrzeja

Zapowiedź tego co może się wydarzyć Darek dostaje kiedy Kajtek sprzedaje do "Szoku" jego zdjęcia z Władkiem. Szukając łatwego zarobku syn Władka robi piłkarzowi i swojemu ojcu kompromitujące zdjęcia, które sprzedaje plotkarskiemu magazynowi.

Kiedy chłopak uzmysławia sobie że jego ojca i Darka łączy coś więcej niż sąsiedzka przyjaźń dzwoni do Lolka (Piotr Ligienza) i prosi, by nie wykorzystywał zdjęć, które mu wcześniej pokazywał.

Jest już jednak za późno. W „Szoku” ukazuje się obszerny materiał ze zdjęciami Władka i Darka, sugerujący, że piłkarz jest homoseksualistą… W 1411 odcinku "Barw szczęścia" Darek pokazuje Władkowi najnowsze wydanie "Szoku".

Cieślak jest wstrząśnięty i nie może pogodzić się z faktem, że syn sprzedał gazecie zdjęcia. Razem z Sabiną (Barbara Kurzaj) i Tomalą (Bartłomiej Nowosielski) usiłuje wytłumaczyć Kajtkowi, że źle postąpił.

Patrz: Barwy szczęścia. Samobójstwo Dominiki. To wina Kasi i Łukasza

Tymczasem Janicki po treningu odczuwa pierwsze nieprzyjemności ze strony kibiców, którzy wytykają mu, że jest gejem.

W 1412 odcinku "Barw szczęścia" aby uciszyć medialną burzę Darek i Roma wydają oświadczenie o zażegnaniu kryzysu. Władek dowiaduje się z prasowych doniesień, że Darek i Roma znowu są razem. Janicki tłumaczy Władkowi, że zrobił to tylko dlatego, by media dały mu spokój.

Wyznaje, że zależy mu na Cieślaku, ale musi utrzymywać pozory, w obawie o przyszłość swojej piłkarskiej kariery. Władek dosknale to rozumie, ale na jakiś czas musi się usunać z życia piłkarza. Tęskni za Darkiem, lecz zdaje sobie sprawę, że ich znajomość nie ma przyszłości. W 1413 odcinku "Barw szczęścia" Cieślaka zaczepia Roma. Groźbami próbuje zmusić go, by zostawił Darka w spokoju.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź fokus.tv

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: