SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marcel zniszczy małżeństwo Marty i Artura?

Barwy szczęścia. Marcel zniszczy małżeństwo Marty i Artura?

07.03.2016, godz. 16:45
Barwy szczęścia odc. 1410. Artur Chowański (Jacek Rozenek) Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1410. Artur Chowański (Jacek Rozenek) Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Przyjaźń Marty (Katarzyna Zielińska) z serialu "Barwy szczęścia" z Marcelem (Kamil Maćkowiak) zagraża jej małżeństwu! W 1410 odcinku "Barw szczęścia" spanikowany Marcel Lasota przychodzi do Marty z buteleką wódki w ręku. Jest o krok od sięgnięcia po alkohol. Walawska wspiera brata Marleny (Magdalena Grąziowska), a to nie podoba się jej mężowi, Arturowi Chowańskiemu (Jacek Rozenek). Między małżonkami dochodzi nawet do kłótni o Marcela.

"Barwy szczęścia" odcinek 1410 - wtorek, 8.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Nad związkiem Marty i Artura z "Barw szczęścia" zbierają się czarne chmury. Napędza je Marcel, który jest zafascynowany Martą. Dzięki niej zrozumiał, że w walce z alkoholizmem nie jest sam. Walawska zaoferowała mu swoją pomoc, ale wkrótce tego pożałuje.

W 1410 odcinku "Barw szczęścia" roztrzęsiony Marcel odwiedza Martę, bo jest o krok od sięgnięcia po alkohol. Ma za sobą butelkę wódki. Marta od razu mu ją zabiera. - Przepraszam cię, nie wiedziałem z kim mogę porozmawiać, do kogo mogę... Mam straszny dzień od rana. Wszystko mi dziś przypomina co miałem i straciłem. Miałeś rację, to jest ciągła walka... - przyznaje Lasota.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Śmierć Marii Pyrki. Ciężarna Maria umrze po wypadku

Walawska doskonale wie co czuje jej przyjaciel, bo każdego dnia musi przeżywać to samo. - Słychaj, mityngi AA to nie jest wszystko. Tu musisz sobie codziennie układać plan dnia i realizować go punkt po punkcie. Musisz mieć pracę - radzi przyjacielowi. - Myślisz, że ja nie chcę? Od roku próbuję, nie mogę niczego znaleźć. Boję się co będzie jak nie wytrzymam!

- Może będę mogła ci pomóc. Zawsze możesz tu przyjść i się wygadać - zapewnia go Marta.

Patrz: Barwy szczęścia. Porwanie Mai! Narkomanka Sandra porwie córkę Sabiny i Andrzeja

Ich spotkanie przerywa pojawienie się Artura (Jacek Rozenek). Wbrew radom męża Marta całym sercem angażuje się we wspieranie Lasoty. Arturowi coraz mniej podobają się jego wizyty. A kiedy żona prosi go, żeby zatrudnił Marcela jako handlowca, Chowański odmawia.

- Marta moja firma to nie jest przystanek dla osób, które mają problemy. Mam świetnych handlowców, bardzo dobrze sobie radzą. Jego terapia nie może się odbyć kosztem mojej firmy. Nie zaryzykuję - tłumaczy Artur. Między małżonkami dochodzi przez to do sprzeczki.

Marcel bezowocnie szuka posady, ale Marta i Marlena oferują mu swoje wsparcie. Mężczyzna zwierza się im z ciągłej walki z pokusą alkoholową. Wkrótce Czarek (Michał Kitliński) odkrywa, że ktoś korzystał z jego barku i oskarża Lasotę o kradzież alkoholu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: