SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta ostrzega Marlenę przed jej bratem Marcelem

Barwy szczęścia. Marta ostrzega Marlenę przed jej bratem Marcelem

29.02.2016, godz. 15:45
Barwy szczęścia odc. 1405. Marlena (Magdalena Grąziowska), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1405. Marlena (Magdalena Grąziowska), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Alkoholizm Marcela (Kamil Maćkowiak) z serialu "Barwy szczęścia" może sprowadzić na Marlenę (Magdalena Grąziowska) poważne kłopoty. W 1405 odcinku "Barw szczęścia" po spotkaniu z bratem Marleny, Marta Walawska ma złe przeczucia. Sama dopiero co wyszła z alkoholowego nałogu i dobrze wie do czego może doprowadzić uzależnienie. A kiedy Marcel dzwoni do Marty po pijackiej nocy, Walawska ostrzega Marlenę, by za bardzo nie ufała bratu i nie pomagała mu dopóki nie zgłosi się na leczenie... Czy Marlena jej posłucha?

"Barwy szczęścia" odcinek 1405 - wtorek, 1.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od kiedy Marcel Lasota z "Barw szczęścia" pojawił się w życiu swojej siostry Marlena łudzi się, że uda im się zbudować prawdziwie rodzinne relacje. Całe dzieciństwo spędziła tułając się po domach dziecka, więc marzy o tym, by Marcel pozwolił jej się do siebie zbliżyć. Tyle tylko, że uzależniony od alkoholu brat Marleny wciąż nie mówi jej całej prawdy o sobie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Waleria zostawi Stefana przez jego romans z Urszulą?

Na prośbę Marleny próbę szczerej rozmowy z alkoholikiem podjęła się Marta, która dopiero co wróciła z odwyku. Marta spotykała się z Marcelem, by opowiedzieć mu o swoim uzależnieniu i namówić do podjęcia terapii. Lasota od pierwszej chwili jest oczarowany Walawską i nie może oderwać od niej oczu. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia...

Następnego dnia, w 1405 odcinku "Barw szczęścia" skacowany Marcel, który upił się poprzedniej nocy dzwoni do Marty. Zaniepokojona jego zachowaniem oraz tym, że nadal pije, ostrzega Marlenę, by za bardzo nie ufała bratu i nie pomagała mu dopóki nie zgłosi się na leczenie.

Patrz: Barwy szczęścia. Agnieszka urodzi córkę Kaję. Adam nie dowie się o porodzie Agnieszki

Walawska tłumaczy Marlenie, żeby nie powtarzała błędów z przeszłości, gdy miała męża alkoholika. Jeśli Marcel chce zerwać z nałogiem, musi sam zgłosić się na odwyk. Co zrobi Marlena? I czy Marta, angażując się w pomoc Marcelowi, nie pakuje się w nowe kłopoty?

Tymczasem Arturowi Chowańskiemu (Jacek Rozenek) nie podoba się zaangażowanie żony w pomoc obcemu mężczyźnie. Jest zdania, że wtrącanie się w cudze sprawy, przyniesie więcej szkody niż pożytku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: