SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piłkarz Darek Janicki spędza noc u Władka

Barwy szczęścia. Piłkarz Darek Janicki spędza noc u Władka

23.02.2016, godz. 20:38
Barwy szczęścia odc. 1402. Władek Cieślak (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Kajtek (Jakub Dmochowski)
Barwy szczęścia odc. 1402. Władek Cieślak (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Kajtek (Jakub Dmochowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Uczucie, które połączyło dwóch gejów z serialu "Barwy szczęścia" nie pozwala im o sobie zapomnieć. Władek (Przemysław Stippa) przyznał się piłkarzowi Darkowi Janicki (Andrzej Niemyt), że jest homoseksualistą, bo intuicja podpowiada mu, że sportowiec też jest gejem. Nie myli się! W 1401 odcinku "Barw szczęścia" późnym wieczorem Darek przychodzi do Władka. Mężczyźni spędzają razem noc.

"Barwy szczęścia" odcinek 1401 - wtorek, 23.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Wątek homoseksualnej miłości w "Barwach szczęścia" nabiera rumieńców. Między Władkiem i Darkiem iskrzy od samego początku, jednak aż do tej chwili sąsiedzi nie zdecydowali się szczerze ujawnić swojej orientacji seksualnej.

Pierwszy krok wykonuje Władek, który nie chce dłużej ukrywać przed piłkarzem, że jest gejem. To wyznanie sporo go kosztuje. Tym bardziej, że nie jest pewny czy jego przystojny sąsiad też jest homoseksualistą.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Julita zamieszka ze Stefanem i zakocha się w Bartku

W 1401 odcinku "Barw szczęścia" Cieślak jest rozczarowany finałem rozmowy z Darkiem, który po jego wyznaniu speszył się i wyszedł bez słowa. Zwierza się Beacie (Anita Jancia), że jego życie uczuciowe to katastrofa. Na szczęście z pomocą przychodzi mu przyjaciel. Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), by poprawić Władkowi humor, zabiera go do pubu na mecz Janickiego. Cieślak z uwagą śledzi akcję na boisku i cały czas myśli o Darku.

Patrz: Barwy szczęścia. Samobójstwo Dominiki. Żona Łukasza Sadowskiego zabije się po rozwodzie

Po powrocie do domu Władek zastaje czekającego na niego pod bramą... Darka, który pragnie świętować wygrany mecz w jego towarzystwie. Mężczyźni spędzają razem noc.

Następnego dnia rano do domu z obozu wraca Kajtek (Jakub Dmochowski). Gdy w 1402 odcinku "Barw szczęścia" zastaje w kuchni Darka, piłkarz zaczyna pokrętnie tłumaczyć się ze swojej obecności.

Syn Władka, który jest zapalonym kibicem piłkarskim, jest zachwycony wizytą znanego piłkarza i przy śniadaniu robi mu zdjęcia telefonem. Później zakłopotany Janicki tłumaczy Władkowi, że nie chce, by chłopiec wziął go za homoseksualistę. Mężczyznom udaje się  wybrnąć z krępującej sytuacji z humorem.

Uśmiech jednak szybko znika z twarzy Darka. Uświadamia sobie, że nie jest gotowy, by przyznać się, że jest gejem. Czy zerwie z Władkiem wszelkie stosunki, by nie narażać swojej kariery?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: