SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piotr przeżyje zamach i obudzi się ze śpiączki

Barwy szczęścia. Piotr przeżyje zamach i obudzi się ze śpiączki

30.01.2016, godz. 12:59
Barwy szczęścia odc. 1390. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Walawski)
Barwy szczęścia odc. 1390. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Walawski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Postrzelony w zamachu Piotr Walawski (Piotr Jankowski) z serialu "Barwy szczęścia" długo będzie walczył o życie. Ale na szczęście ciężko ranny Piotr nie umrze. Po skomplikowanej operacji zostanie wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, ale już w 1400 odcinku "Barw szczęścia" odzyska przytomność. Co więcej - Piotr będzie pamiętał jak zamachowiec wynajęty przez Wadima (Vadim Affanassiev) i Władimira (Paval Kryksunou) strzelał do niego i Igi (Ada Fijał) w parku.

"Barwy szczęścia" odcinek 1400 - czwartek, 18.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Zamach na Igę i Piotra Walawskich z "Barw szczęścia" omal nie skończy się tragedią! Choć Iga wyjdzie z niego tylko z niegroźną raną ręki, to stan jej będzie krytyczny. W 1391 odcinku "Barw szczęścia" po operacji Piotr zostanie wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Rokowania lekarzy będą poważne.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Romans gejów. Tak rodzi się miłość Władka do Darka Janickiego

Wejścia do sali Walawskiego będzie pilnuje policjant, ale zrozpaczona Iga nadal będzie drżeć ze strachu, że Rosjanie zabiją jej męża. Po kilku dniach w szpitalu stan Piotr poprawi się na tyle, że lekarze zdecydują się wybudzić go ze śpiączki.

W 1400 odcinku "Barw szczęścia" Walawski odzyska przytomność. Kiedy zobaczy obok siebie żonę przypomni sobie te dramatyczne sceny kiedy doszło do zamachu. Piotr zacznie się bać, że życie jego rodziny wciąż jest zagrożone, ale na szczęście Iga i dzieci będą bezpieczne.

Patrz: Barwy szczęścia. Marta przez Artura znów zacznie pić?

U Piotr niemal od razu pojawi się policjant prowadzący śledztwo w sprawie strzelaniny i udziału w niej rosyjskich gangsterów - Wadima (Vadim Affanassiev) i Władimira (Paval Kryksunou). Lekarz Walawskiego nie pozwoli jednak na przesłuchanie kluczowego świadka, bo mężczyzna wciąż jeszcze będzie bardzo słaby.

Do szpitala przyjdzie też Artur Chowański (Jacek Rozenek), który uprzedzi Piotra, że swoimi zeznaniami obciąży nie tylko Rosjan, ale i jego. Bo przecież Artur też prowadził interesy z prezesami G&G.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: