SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Pijana Natalia w łóżku z żonatym Oliwierem

Barwy szczęścia. Pijana Natalia w łóżku z żonatym Oliwierem

15.01.2016, godz. 18:00
Barwy szczęścia. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Uwodzicielski urok Oliwiera Jakubczyka (Mikołaj Krawczyk) z serialu "Barwy szczęścia" podziała na Natalię Zwoleńską (Maria Dejmek) tak skutecznie, że przy pierwszej nadarzającej się okazji wylądują razem w łóżku. W 1397 odcinku "Barw szczęścia" upojona alkoholem Natalia spędzi noc z prawnikiem. I szybko tego pożałuje, bo Oliwier jest żonaty...

"Barwy szczęścia" odcinek 1397 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od chwili gdy adwokat Oliwier Jakubczyk pojawił się w "Barwach szczęścia" było wiadomo, że wcześniej czy później zaciągnie Natalię do łóżka.

Już podczas pierwszego spotkania nie krył, że jest zainteresowany Zwoleńską. Przyjął propozycję współpracy, którą zaoferowali mu Natalia i Klemens (Sebastian Perdek),. nie tylko ze względu na możliwość rozwoju zawodowego, ale także ze względu na piękną prawniczkę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Wypadek na budowie. Jerzy aresztowany

Znajomość Natalii i Oliwiera przekracza czysto służbowe relacje już w 1397 odcinku "Barw szczęścia". Jak podaje "Świat Seriali" właśnie wtedy Jakubczyk zaprasza Zwoleńską do Konstancina gdzie znalazł biuro, które świetnie się nadaje na ich kancelarię. Trójka prawników chce bowiem razem świadczyć usługi prawne.

Natalia nie kryje zachwytu nad biurem i ochoczo przyjmuje zaproszenie Oliwiera na wino. Służbowe spotkanie nie kończy się jednak tylko na jednym kieliszku. Alkohol tak bardzo uderza do głowy Natalii, że ląduje w łóżku z Oliwierem.

Rankiem kochanków na gorącym uczynku przyłapuje Magda (Honorata Witańska). Natalia szybko pozbywa się Oliwiera. Nie chce angażować się w ten romans, bo dla niej wszystko dzieje się zbyt szybko. A swojej siostrze wyznaje, że spędziła noc z żonatym facetem.

Patrz: Barwy szczęścia. Piłkarz gej zakocha się we Władku. Będą mocne sceny


Przy kolejnym spotkaniu Natalia informuje Oliwiera, że to, co między nimi zaszło było pomyłką i nie może się więcej powtórzyć. Prawnik nie zamierza jednak tak łatwo się poddać. Co prawda ma żonę, ale łączy go z nią układ, który pozwala na skoki w bok.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: