SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Natalia żałuje seksu z Oliwierem

Barwy szczęścia. Natalia żałuje seksu z Oliwierem

11.02.2016, godz. 20:11
Barwy szczęścia. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia. Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk), Natalia (Maria Dejmek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Seks w serialu "Barwy szczęścia" na pierwszej randce! Natalia Zwoleńska (Maria Dejmek) daje się uwieść Oliwierowi Jakubczykowi (Mikołaj Krawczyk). W 1397 odcinku "Barw szczęścia" po wspólnym wyjściu na drinka prawnicy lądują razem w łóżku. Rankiem Natalię dopadają jednak wyrzuty sumienia. Nie dość, że Oliwier ma żonę, to jeszcze dopiero co został jej nowym wspólnikiem. Załamana Natalia zwierza się ze swoich rozterek Magdzie (Honorata Witańska).

"Barwy szczęścia" odcinek 1397 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Oliwier Jakubczyk z "Barw szczęścia" od pierwszego spotkania miał ochotę poznać bliżej Natalię. Początki ich współpracy nie zapowiadały jednak, że prawnicy tak szybko zostaną kochankami.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marta i Marcel będą mieli romans? Brat Marleny zakocha się w Marcie

Natalia, Oliwier i Klemens (Sebastian Perdek) z trudem dogadali się w kwestii lokalizacji swojego biura w Konstancinie, w którym chcą otworzyć porady prawne, a teraz sprawy jeszcze bardziej się komplikują. W 1397 odcinku "Barw szczęścia" Natalia budzi się w swoim mieszkaniu u boku Oliwiera.

Poprzedniego wieczoru przesadziła z alkoholem i dała mu się zaciągnąć do łóżka. A zaczęło się od służbowego spotkania, podczas którego mieli razem świętować to, że udało mi się wynająć świetne biuro. Pod wpływem alkoholu Natalia straciła nad sobą panowanie i szybko uległa nowemu wspólnikowi.

Zobacz: Barwy szczęścia. Pocałunek Natalii i Klemensa

W 1397 odcinku "Barw szczęścia" przychodzi jednak moment otrzeźwienia i moralny kac. Natalia mówi Oliwierowi, że wspólna noc była pomyłką. Nie wiedziała, że jej kochanek ma żonę, a ona nie ma ochoty na miłosny trójkąt. Współpraca z prawnikiem zaczyna jej ciążyć.

Kochanków na gorącym uczynku przyłapuje Magda. Natalia szybko pozbywa się Oliwiera. Nie chce angażować się w ten romans, bo dla niej wszystko dzieje się zbyt szybko. A swojej siostrze wyznaje, że noc z żonatym facetem to najgorsze co mogła teraz zrobić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: