SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Brat Marleny bankrutem. Marcel stracił wszystko

Barwy szczęścia. Brat Marleny bankrutem. Marcel stracił wszystko

10.02.2016, godz. 15:15
Barwy szczęścia odc. 1395. Marlena (Magdalena Grąziowska), Marcel Lasota (Kamil Maćkowiak)
Barwy szczęścia odc. 1395. Marlena (Magdalena Grąziowska), Marcel Lasota (Kamil Maćkowiak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Jak długo jeszcze Marcel Lasota (Kamil Maćkowiak) z serialu "Barwy szczęścia" będzie okłamywał Marlenę (Magdalena Grąziowska), ukrywał przed nią prawdę o swojej rodzinie i problemach finansowych? W 1395 odcinku "Barw szczęścia" brat Marleny znów odwiedza ją na Zacisznej. Tym razem jednak Marlena odkrywa dlaczego Marcel tak dziwnie się zachowuje. Okazuje się, że Lasota jest bankrutem - stracił wszystko, a jego dom został zlicytowany przez komornika.

"Barwy szczęścia" odcinek 1395 - środa, 10.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od kiedy Marcel Lasota pojawił się w życiu Marleny było jasne, że ten mężczyzna coś ukrywa, nie jest szczery ze swoją siostrą. Dlaczego?

Mimo usilnych próśb Marleny jej brat unika rozmów o swojej rodzinie, nie chce ją poznać ze swoją żoną i synem. Marlena coś podejrzewa, ale też nie próbuje na siłę wyciągnąć od Marcela prawdy o jego życiu i kłopotach. To, że ma jakieś problemy, że często chodzi głodny jest dla niej jasne jak słońce.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marta i Marcel będą mieli romans? Brat Marleny zakocha się w Marcie

W 1395 odcinku "Barw szczęścia" Marcel próbuje sprzedać Marlenie złoty zegarek, a ona domyśla się, że brat ma kłopoty finansowe. Bardzo szybko odkrywa też, że Lasota stracił dach nad głową – jego dom został zlicytowany przez komornika.

W tej sytuacji Marlena zastanawia się jak pomóc bratu, jak skłonić go do zwierzeń i do tego, by zgodził się przyjąć jej pomoc. Marcel sprawia wrażenie bardzo zamkniętego w sobie mężczyzny. Nie potrafi się otworzyć przed Marleną, zaufać jej na tyle, by wyznać co tak naprawdę go dręczy.

Patrz: Barwy szczęścia. Ślub Kasi i Łukasza zagrożony. Dominika nie da mężowi rozwodu

Marlena jednak nie odpuszcza. Delikatnie próbuje wybadać o co tak naprawdę chodzi. Nie daje jednak po sobie poznać, że wie o problemach finansowych Marcela. Wie tylko jedno - nie może opuścić brata w potrzebie. A Marcel powoli zaczyna wykorzystawać to, że siostrze tak bardzo na nim zależy.

W 1398 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że brak pieniędzy to nie jedyny problem brata Marleny. Mężczyzna boryka się też z uzależnieniem od alkoholu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: