SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta i Kasia muszą uciekać z dziećmi przed Rosjanami

Barwy szczęścia. Marta i Kasia muszą uciekać z dziećmi przed Rosjanami

03.02.2016, godz. 20:10
Barwy szczęścia odc. 1392. Iga (Ada Fijał), Marta (Katarzyna Zielińska), Monika (Kalina Kajper)
Barwy szczęścia odc. 1392. Iga (Ada Fijał), Marta (Katarzyna Zielińska), Monika (Kalina Kajper) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kto następny w serialu "Barwy szczęścia" znajdzie się na celowniku Rosjan, którzy próbowali zabić Igę (Ada Fijał) i Piotra (Piotr Jankowski)? W 1392 odcinku "Barw szczęścia" zemsty gangsterów spodziewają się Marta (Katarzyna Zielińska) z Arturem Chowańskim (Jacek Rozenek) oraz Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), który martwi się o Kasię (Katarzyna Glinka) i ich syna. Jedynym wyjściem wydaje się być ucieczka.

"Barwy szczęścia" odcinek 1392 - czwartek, 4.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Wadim (Vadim Affanassiev) i Władimir (Paval Kryksunou) z "Barw szczęścia", prezesi wydawnictwa G&G, którzy wydali wyrok śmierci na Igę i Piotra wciąż są na wolności.

A dopóki tak będzie życie Walawskich jest zagrożone. Ale nie tylko oni muszą się obawiać zemsty Rosjan. W sprawę ujawnienia skandlu z przejęciem G&G w mediach są też przecież zamieszani Marta, Artur i Łukasz Sadowski, który namówił Piotra na wywiad przed kamerą.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Iga wypisze się szpitala, by chronić dzieci przed Rosjanami

W 1392 odcinku "Barw szczęścia" Marta nie czuje się bezpieczna w Warszawie. Szczególnie teraz kiedy zajmuje się dziećmi Igi i Piotra. Zwierza się mężowi, że ma wrażenie, że ktoś ja śledzi. - Artur ja wiem, że to może głupie, ale boję się, że nas obserwują. Myślisz, że mamy się czego obawiać?

Chowański, który już wcześniej miał do czynienia z Rosjanami, nie lekceważy przeczuć żony. - Myślałem o tym, nawet rozmawiałem w tej sprawie z Łukaszem. On boi się o Kasię i ich syna. Słuchaj, może wzięłabyś dzieci i pojechała z nimi do mnie na wieś do czasu aż sprawa przycichnie?  - sugeruje Marcie.

- Jak to? Mam teraz wyjechać? Zostawić Igę i Piotra? - kobieta nie chce się na to zgodzić, ale przecież życie i zdrowie dzieci jest najważniejsze.

Patrz: Barwy szczęścia. Piotr przeżyje zamach i obudzi się ze śpiączki

Łukasz też próbuje przekonać Kasię do wyjazdu. Sadowski dostał już zdjęcie z pogróżkami Rosjan i drży ze strachu na samą myśl, że jego rodzina będzie celem gangsterów. - Nie chcę będąc w Katowicach cały czas martwić się o wasze bezpieczeństwo...

- Łukasz, ale ci Rosjanie wyjechali, nie możemy żyć normalnie? Uważam, że nie powinniśmy się dać zwariować! - Kasia bagatelizuje zagrożenie, ale nie wie o zdjęcie, które dostał Łukasz znalazł za wycieraczką swojego samochodu.


- To nie są informacje potwierdzone. Ich prawnicy rozpoczęli atak! Jeszcze się w Polsce nie poddali - dodaje przerażony Łukasz.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: