SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Brat Marleny głoduje. Dlaczego Marcel ukrywa przed Marleną rodzinę?

Barwy szczęścia. Brat Marleny głoduje. Dlaczego Marcel ukrywa przed Marleną rodzinę?

04.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1392. Marlena (Magdalena Grąziowska), Marcel (Kamil Maćkowiak)
Barwy szczęścia odc. 1392. Marlena (Magdalena Grąziowska), Marcel (Kamil Maćkowiak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kim tak naprawdę jest Marcel (Kamil Maćkowiak) z serialu "Barwy szczęścia" i co ukrywa przed Marleną (Magdalena Grąziowska)? Brat Marleny przy każdym spotkaniu zachowuje się dziwnie podejrzanie. W 1392 odcinku "Barw szczęścia" zjawia się w Feel Good, a kiedy Marlena częstuje go obiadem, je tak łapczywie jakby głodował.

"Barwy szczęścia" odcinek 1392 - czwartek, 4.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Marlena z "Barw szczęścia" po 30-stu latach odnalazła swojego brata. Po śmierci ich rodziców oboje trafili do domu dziecka, a potem do różnych domów dziecka. Marcel Lasota wiedział o istnieniu siostry, ale nawet nie próbował jej szukać. Marlena łudzi się, że teraz uda im się nadrobić stracony czas, nawiązać bliskie relacje.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marta i Kasia muszą uciekać z dziećmi przed Rosjanami

W 1392 odcinku "Barw szczęścia" Marcel pojawia się w Feel Good, gdzie zostawia dla siostry upominek – pamiątkę po ich rodzicach - medalik, którzy dali córce kiedy była malutka. Wzruszona Marlena zaprasza brata na obiad.

Przy okazji opowiada jej o ojcu, który tak jak Marlena miał niesamowity talent kulinarny. Marlena zauważa, że Marcel gwałtownie zjada posiłek i zachowuje się tak, jakby od dawna nie miał niczego w ustach. Nie próbuje się jednak dowiedzieć o co chodzi, żeby nie spłoszyć brata.

Patrz: Barwy szczęścia. Piotr przeżyje zamach i obudzi się ze śpiączki


Rodzeństwo wybiera się na wspólny spacer, podczas którego Marlena deliktanie wypytuje brata o jego życie. - Nie mam za bardzo o czym opowiadać - ucina szybko temat Marcel.

- Może powiesz jak ci idzie w życiu? Z pracą, z rodziną, Mam pomysł może byśmy spotkali się wszyscy razem? Ty z twoją rodziną i ja z Czarkiem? - proponuje Marlena, ale jej brat nie chce o tym słyszeć.
- Nie, to nie jest dobry pomysł. Może jeszcze nie teraz...
- A kiedy? - dopytuje Marlena. - Kiedyś, za jakiś czas...- odpowiada Marcel.

Czy tajemnica brata Marleny wreszcie wyjdzie na jaw? Czy Marlena pozna jego rodzinę i dowie się dlaczego Marcel nie chce, żeby siostra poznała jego żonę i resztę rodziny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: