SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piotr w śpiączce. Iga boi się, że Rosjanie zabiją Piotra

Barwy szczęścia. Piotr w śpiączce. Iga boi się, że Rosjanie zabiją Piotra

03.02.2016, godz. 08:20
Barwy szczęścia odc. 1391. Piotr (Piotr Walawski)
Barwy szczęścia odc. 1391. Piotr (Piotr Walawski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czy Piotr (Piotr Jankowski) z serialu "Barwy szczęścia" umrze? Co będzie z Igą (Ada Fijał), która tak jak jej mąż została postrzelona przez zamachowa wynajątego przez Rosjan? W 1391 odcinku "Barw szczęścia" Walawscy trafiają do szpitala. Piotr jest bliski śmierci, ale na szczęście Iga czuje się dobrze. Żona Piotra drży ze strachu, że gangsterzy z Rosji znów będą próbowali zastrzelić Walawskiego.

"Barwy szczęścia" odcinek 1391 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Zamach na Igę i Piotra z "Barw szczęścia" to sprawka bezwzględnych biznesmenów z Rosji - Wadima (Vadim Affanassiev) i Władimira (Paval Kryksunou), którzy przejęli wydawnictwo G&G. Rosjanie wydali wyrok na Walawskich, by zemścić się na nich, że ośmielili się nagłośnić w mediach sprawę ich lewych interesów.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia i Ksawery w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Rosjanie grożą Łukaszowi

W 1391 odcinku "Barw szczęścia" ważą się losy rannych małżonków. Stan Igi jest stabilny, bo Walawska ma tylko niegroźną ranę ramienia. Znacznie gorzej jest z Piotrem, który podczas operacji omal nie umiera. Serce Piotra na chwilę się zatrzymuje. Traci też tak dużo krwi, że nie wiadomo czy przeżyje.

Lekarze wprowadzają go w śpiączkę farmakologiczną. Rokowania nadal są poważne. Kiedy Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) zjawia się w szpitalu lekarz informuje ją, że nie wiadomo czy u Piotra nie doszło do uszkodzeń mózgu.

Patrz: Barwy szczęścia. Piotr przeżyje zamach i obudzi się ze śpiączki

Iga bardzo chce zobaczyć męża, ale nie może iść na OIOM, bo wciąż jest zbyt słaba. Wejścia do sali Walawskiego pilnuje policjant. Zrozpaczona Iga wyznaje Marcie, że boi się, że Rosjanie zabiją jej męża. Skoro dopadli ich w parku na oczach ich dzieci i innych spacerowiczów, to na pewno spróbują jeszcze raz go zastrzelić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: