SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piotr umrze w czasie operacji?

Barwy szczęścia. Piotr umrze w czasie operacji?

02.02.2016, godz. 21:32
Barwy szczęścia odc. 1391. Piotr (Piotr Walawski)
Barwy szczęścia odc. 1391. Piotr (Piotr Walawski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czy Piotr Walawski (Piotr Jankowski) z serialu "Barwy szczęścia" przeżyje z tak poważnymi ranami postrzałowymi klatki piersiowej? Zamach na Piotra i Igę ma bardzo dramatyczny finał. W 1391 odcinku "Barw szczęścia" ciężko ranny Piotr przechodzi operację, podczas której następuje komplikacje. Serce Piotra przestaje bić, dochodzi do zatrzymania krążenia. Lekarze walczą, by go uratować, ale sytuacja jest krytyczna.

"Barwy szczęścia" odcinek 1391 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1391 odcinku "Barw szczęścia" Iga i Piotr po zamachu trafią do szpitala. Stan Walawskiego jest krytyczny, bo dostał dwie kule w klatkę piersiową. Z jego żoną jest znacznie lepiej - Iga ma tylko niegroźną ranę ramienia.

Patrz: Barwy szczęścia. Kasia i Ksawery w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Rosjanie grożą Łukaszowi

Konieczna jest natychmiastowa operacja Piotra, podczas której następują komplikacje. Dochodzi do zatrzymania akcji serca i krążenia. Lekarze reanimują pacjenta i dosłownie w ostatniej chwili ratują go przed śmiercią.

Po zabiegu Piotr cały czas jest nieprzytomny - lekarze utrzymują go w stanie śpiączki farmakologicznej. W 1391 odcinku "Barw szczęścia" w szpitalu zjawia się Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), która po tej tragedii opiekuje się dziećmi Igi i Piotra. Chce wiedzieć jak się czuje jej były mąż.

Niestety diagnoza lekarza brzmi dramatycznie. Nie wiadomo czy nie doszło do uszkodzenia mózgu. Piotr stracił też dużo krwi. Dopiero jak się obudzi okaże się czy ma szanse na przeżycie.

Patrz: Barwy szczęścia. Piotr przeżyje zamach i obudzi się ze śpiączki

Cały czas wejścia do sali Walawskiego pilnuje policjant. Zrozpaczona Iga mimo to boi się, że Rosjanie zabiją jej męża. Marta doddaje otuchy przyjaciółce. Przekonuje ją, że musi być dobrej myśli, że musi być silna dla Piotra i dla dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: