SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia i Ksawery junior na celowniku Rosjan

Barwy szczęścia. Kasia i Ksawery junior na celowniku Rosjan

02.02.2016, godz. 20:11
Barwy szczęścia odc. 1391. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bastian Węglewski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1391. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bastian Węglewski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Zamach w serialu "Barwy szczęścia", którego ofiarami padają Iga (Ada Fijał) i Piotr (Piotr Jankowski) Walawscy to dopiero początek zemsty Rosjan. W 1391 odcinku "Barw szczęścia" ciężko ranny Piotr walczy o życie w szpitalu, a Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) dostaje pogróżki - zdjęcie Kasi (Katarzyna Glinka) i Ksawerego juniora (Bastian Węglewski).

"Barwy szczęścia" odcinek 1391 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Po zamachu na Igę i Piotra wszyscy ich przyjaciele są wstrząśnięci. Dopiero teraz zdają sobie sprawę jak niebezpieczni są rosyjscy gangsterzy Wadim (Vadim Affanassiev) i Władimir (Paval Kryksunou), którzy przejęli wydawnictwo G&G. Nikt nie ma wątpliwości, że to oni wynajęli zamachowca, który strzelał do Walawskich.

Patrz: Barwy szczęścia. Piotr przeżyje zamach i obudzi się ze śpiączki

W 1391 odcinku "Barw szczęścia" Marta (Katarzyna Zielińska) razem z Arturem Chowańskim (jacek Rozenek) opiekuje się dziećmi Walawskich - Miłoszkiem (Jakub Kwinta) i Moniką (Kalina Kajper). Również drży o bezpieczeństwo swojej rodziny. Szczególnie boi się o małą Ewunię (Gabriela Ziembicka).

Tymczasem Łukasz jest zdecydowany wyemitować reportaż o przejęciu G&G. Jest pewien, że jemu jako dziennikarzowi, nic nie grozi i to też tłumaczy zaniepokojonej Kasi (Katarzyna Glinka). Sadowski nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że też jest obserwowany.

Patrz: Barwy szczęścia. Iga i Piotr postrzeleni w parku na oczach dzieci

Wkrótce dostaje zdjęcie Kasi i Ksawerego z podpisem "Fajna rodzinka". To dla niego jasny sygnał, że Rosjanie mogą dopaść także jego rodzinę jeśli ujawni w telewizji kulisy przejęcia wydawnictwa i nielegalne interesy biznesmenów z Rosji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: