SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iga i Piotr zginą? Krwawa zemsta rosyjskich gangsterów na Walawskich

Barwy szczęścia. Iga i Piotr zginą? Krwawa zemsta rosyjskich gangsterów na Walawskich

30.01.2016, godz. 12:00
Barwy szczęścia odc. 1390. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Walawski)
Barwy szczęścia odc. 1390. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Walawski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Strzelenina w serialu "Barwy szczęścia". Bardzo często ludzie podejmują działania, które dramatycznie odciskają się na ich życiu, ale także na życiu bliskich. Przekonują się o tym Iga (Ada Fijał) i Piotr (Piotr Jankowski), którzy w 1390 odcinku "Barw szczęścia" zostają postrzeleni w parku przez zamachowca wynajętego przez Wadima (Vadim Affanassiev) i Władimira (Paval Kryksunou), rosyjskich gangsterów.

"Barwy szczęścia" odcinek 1390 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Sprawa "interesów" Artura (Jacek Rozenek) z Rosjanami przedostała się do mediów. Chowańskiego martwi ten fakt. W dodatku nie wie, że to Marta (Katarzyna Zielińska) przyczyniła się do jej nagłośnienia.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Romans gejów. Tak rodzi się miłość Władka do Darka Janickiego

Niespokojna jest także Iga (Ada Fijał). Boi się zemsty. Jej mąż Piotr (Piotr Jankowski) przeciwnie. Uspokaja, że nic im ze strony Wadima (Vadim Affanasiev) i Władimira (Paval Kryksunou) nie zagraża. Więcej, udziela Łukaszowi (Michał Rolnicki) wywiadu telewizyjnego o kulisach przejęcia wydawnictwa.

Kasia też ma obawy, czy powinien zajmować się tym tematem. Dziennikarz jednak drąży sprawę. Jedzie do G&G i stawia Janiszewskiemu (Wojciech Dąbrowski) niewygodne pytania. O sprawę wypytuje także Martę i Artura.

Chowański coraz bardziej obawia się konsekwencji tych działań. Nie myli się. W 1390 odcinku "Barw szczęścia" podczas spaceru z dziećmi Iga i Piotr zostają postrzeleni. Oboje trafiają do szpitala.


Patrz: Barwy szczęścia. Pocałunek Natalii i Klemensa

Stan mężczyzny po operacji jest krytyczny. Iga - w szoku - wciąż spodziewa się kolejnego zamachu Rosjan. Mimo iż wejścia do sali, gdzie leży jej mąż, pilnuje policjant. Łukasz zaś jest zdecydowany wyemitować reportaż o przejęciu G&G. Uważa, że bandyci nie odważą się zaatakować dziennikarza. Nie wie, że jest obserwowany.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: