SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iga i Piotr zginą? Zamachowiec strzela do Walawskich

Barwy szczęścia. Iga i Piotr zginą? Zamachowiec strzela do Walawskich

02.02.2016, godz. 07:00
Barwy szczęścia odc. 1390. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Walawski)
Barwy szczęścia odc. 1390. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Walawski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Mrożące krew w żyłach sceny w serialu "Barwy szczęścia"! Iga (Ada Fijał) i Piotr (Piotr Jankowski) w najczarniejszych koszmarach nie śnili, że mogą stać się celem tak okrutnej zemsty rosyjskich gangsterów, prezesów wydawnictawa G&G. W 1390 odcinku "Barw szczęścia" zamachowiec wynajęty przez Wadima (Vadim Affanassiev) i Władimira (Paval Kryksunou) strzela do Igi i Piotra, którzy bawią się w parku razem z dwójką swoich dzieci - Miłoszkiem i Moniką. Czy postrzelony w klatkę piersiową Piotr przeżyje?

"Barwy szczęścia" odcinek 1390 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Zamach na Igę i Piotra z "Barw szczęścia" to tragiczny skutek rozgrywek Walawskiego z Rosjanami. Po tym jak w nieuczciwy sposób Wadim i Władimir przejmują większościowe udziały w wydawnictwie G&G Piotr postanowił nagłośnić całą sprawę z pomocą dziennikarza Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki).

Na nic się zdały ostrzeżenia Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek), który nie raz uprzedzał Piotra, że z gangsterami z Rosji lepiej nie zadzierać.

Patrz: Barwy szczęścia. Pocałunek Natalii i Klemensa

W 1389 odcinku "Barw szczęścia" Artura martwi rozgłos jaki zyskała w mediach sprawa Rosjan, nie zdaje sobie sprawy, że to Marta (Katarzyna Zielińska) w dużej mierze przyczyniła się do jej nagłośnienia. Iga obawia się zemsty szefów, ale jej mąż jest przekonany, że nic im ze strony Wadima i Władimira nie zagraża i decyduje się opowiedzieć przed kamerą o kulisach przejęcia wydawnictwa.

Mimo obaw Kasi (Katarzyna Glinka) sprawę Rosjan zaczyna drążyć Łukasz. Zbiera coraz więcej materiałów dotyczących skandalu w G&G. W 1390 odcinku "Barw szczęścia" po nagraniu wywiadu z Piotrem Sadowski idzie do wydawnictwa, gdzie zadaje niewygodne pytania Janiszewskiemu.

Spotyka się także z Martą i Arturem. Chowański uważa, że swoim zachowaniem Piotr ściągnie na wszystkich nieszczęście. Jego przewidywania okazują się słuszne.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Romans gejów. Tak rodzi się miłość Władka do Darka Janickiego

Kiedy Iga i Piotr spacerują z dziećmi po parku pojawia się podejrzany samochód, a w nim uzbrojony zamchowiec, którego wynajęli Rosjanie. Nagle rozlegla się strzał. Walawscy padają na ziemię. Iga dostaje postrzał w ramię, a Piotr zostaje ciężko ranny w klatkę piersiową.

Czy Walawscy zapłacą życiem za to, że nie podporządkowali się rosyjskim gangsterom? Kto będzie następny na celowniku zabójców?

W 1391 odcinku "Barw szczęścia" Rosjanie namierzają Łukasza, który mimo zamachu na Igę i Piotra decyduje się wyemitować materiał o przejęciu G&G. Jest pewien, że jemu jako dziennikarzowi, nic nie grozi. Nie zdaje sobie sprawy, że też jest obserwowany. Wkrótce dostaje zdjęcie Kasi i Ksawerego...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: