SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iga naraża się gangsterom z Rosji

Barwy szczęścia. Iga naraża się gangsterom z Rosji

25.01.2016, godz. 15:45
Barwy szczęścia. Iga (Ada Fijał), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia. Iga (Ada Fijał), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Współpraca Igi Walawskiej (Ada Fijał) z serialu "Barwy szczęścia" z rosyjskimi biznesmenami - Wadimem (Vadim Affanassiev) i Władimirem (Paval Kryksunou) robi się coraz bardziej niebezpieczna. W 1386 odcinku "Barw szczęścia" gangsterzy, którzy przejęli wydawnictwo G&G, pokazują swoją prawdziwą twarz. Szefowie są wściekli na Igę, że nie wypełnia ich poleceń i nie chce pisać artykułów kompromitujących Skowrońskiego, którego firmę zamierzają przejąć Rosjanie. Iga zaczyna się bać o siebie i swoją rodzinę...

"Barwy szczęścia" odcinek 1386 - wtorek, 26.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Od kiedy Piotr Walawski (Piotr Jankowski) z "Barw szczęścia" zaczął robić interesy z Wadimem i Władimirem, podejrzanymi biznesmenami z Rosji stało się jasne, że wcześniej czy później tego pożałuje. Gangsterzy podstępem zagarnęli wydawnictwo Walawskiego, ale wciąż im mało.

Przekręty, łapówki, zastraszania - takimi metodami działają Rosjanie. A najgorsze jest to, że Iga, która wróciła do pracy w G&G znalazła się w samym centrum ich rozgrywek. W 1385 odcinku "Barw szczęścia" Wadim (Vadim Affanassiev) wymusza na Idze napisanie artykułu szkalującego Skowrońskiego, właściciela "Oszczędnej Energii".

Rosjanin chce zniszczyć jego wizerunek, by potem odkupić firmę za bezcen.Iga buntuje się przeciwko Wadimowi. Piotr radzi, by żona wypełniła polecenia, on tymczasem ostrzeże szefa "Oszczędnej Energii" Walawska boi się, że w ten sposób wpadnie w jeszcze większe kłopoty.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Iga i Piotr postrzeleni przez Rosjan. Zamach na Walawskich

Gdy Iga wstrzymuje publikację artykułu o Skowrońskim staje się to, czego tak bardzo się obawiała. W 1386 odcinku "Barw szczęścia" przed wydawnictwem wpada na Wadima, który nie kryje, że jest wściekły na dziennikarkę. Na szczęście jakimś cudem Walawskiej uda się go uspokoić i przekonać, że liczy się dla niej dobro wydawnictwa.

Po pracy Iga odwiedza Martę (Katarzyna Zielińska) i prosi o radę w sprawie Rosjan. Marta kontaktuje przyjaciółkę ze znajomym dziennikarzem. Żona Piotra postanawia za plecami Rosjan ostrzec biznesmena… Ale przez to jeszcze bardziej może się narazić szefom.

Patrz: Barwy szczęścia. Piłkarz gej zakocha się we Władku. Będą mocne sceny

Kilka dni później w tajemnicy przed Wadimem i Władimirem spotyka się ze Skowrońskim. W 1388 odcinku "Barw szczęścia" ostrzeżony przez nią biznesmen zwołuje konferencję prasową, podczas której ujawnia nieczyste zagrywki prezesów G&G. Pechowo dla Igi informacja o tym dociera do Rosjan...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Monika Tumińska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: