SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bójka u Marczaków. Przemek pobije Franka, kochanka Malwiny

Barwy szczęścia. Bójka u Marczaków. Przemek pobije Franka, kochanka Malwiny

25.01.2016, godz. 07:56
Barwy szczęścia odc. 1385. Przemek (Dobromir Dymecki), Franek (Jakub Mazurek)
Barwy szczęścia odc. 1385. Przemek (Dobromir Dymecki), Franek (Jakub Mazurek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Chora psychicznie Malwina (Joanna Gleń) z serialu "Barwy szczęścia" wreszcie się opamiętała! Po szaleństwach nad morzem z nieznajomym Frankiem (Jakub Mazurek) wróciła do domu Marczaków do Zakrzewia. Ale ucieczka Malwiny niesie ze sobą poważne konsekwencje i problemy dla całej rodziny. W 1385 odcinku "Barw szczęścia" Franek zjawia się u Marczaków i oskarża Malwinę o to, że ukradła mu 10 tys. złotych. Oczernia ją też przed mężem Przemkiem (Dobromir Dymecki), któremu wmawia, że ma z nią romans.

"Barwy szczęścia" odcinek 1385 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Nie dość, że Malwina z "Barw szczęścia" okradła Waldemara Rybińskiego (Jacek Romanowski), żeby mieć pieniądze na wyjazd do SPA nad morzem, to jeszcze padła ofiarą cwanego oszusta i naciągacza.

Franek wykorzystał fakt, że Malwina choruje na psychozę maniakalno-depresyjną i musi brać leki, żeby objawy choroby się nie nasilały. By mieć na nią kontrolę ukrył jej tabletki i zabrał resztę gotówki, którą wcześniej Malwina ukradła z kancelarii Rybińskiego.

Patrz: Barwy szczęścia. Wypadek na budowie. Jerzy aresztowany

Ale opatrzność czuła nad Malwiną. Jakimś cudem, w fatalnym stanie psychicznym, udało jej się wrócić do domu w Zakrzewiu. W 1385 odcinku "Barw szczęścia" chora Malwina powoli dochodzi do siebie. Dopiero teraz zdaje sobie sprawę jak wielkich trosk dostarczyła swojej rodzinie.

Bez leków zachowywała się tak nieobliczalnie, że zupełnie przestała się kontrolować. A Franek szybko wykorzystał to przeciwko niej - dzięki pieniądzom Malwiny świetnie się bawił w SPA.

Malwina prosi bliskich o wybaczenie i obiecuje, że będzie kontynuować terapię. Marczakowie mają nadzieję, że to już koniec kłopotów. Wszystko zmienia się wraz z wizytą w Zakrzewiu niespodziewanego gościa. W ich domu zjawia się Franek.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Łukasz wyjedzie do Katowic! Zostawi Kasię i ich syna Ksawcia?

Nowy znajomy Malwiny ujawnia szokujące szczegóły ich ucieczki nad morze. Sugeruje Przemkowi, że miał romans z jego żoną i domaga się zwrotu 10 tys. zł, które Malwina rzekomo mu ukradła. Marczakowie są w szoku - wiedzą, że ich córka przez swoją chorobę psychiczną byłaby do tego zdolna. Nie wiedzą już komu wierzyć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: