SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Brat śledzi Marlenę. Co knuje Marcel Lasota?

Barwy szczęścia. Brat śledzi Marlenę. Co knuje Marcel Lasota?

21.01.2016, godz. 14:13
Barwy szczęścia odc. 1384. Marcel (Kamil Maćkowiak)
Barwy szczęścia odc. 1384. Marcel (Kamil Maćkowiak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Dlaczego brat Marleny (Magdalena Grąziowska) z serialu "Barwy szczęścia" nie chce jej znać? Marcel Lasota, którego od 1384 odcinka "Barw szczęścia" gra Kamil Maćkowiak wydaje się nieco podejrzany. Nie dość, że wypiera się, że ma siostrę to jeszcze pojawia się na Zacisznej i z ukrycia obserwuje Marlenę. Kim tak naprawdę jest Marcel z "Barw szczęścia" i co kombinuje?

"Barwy szczęścia" odcinek 1384 - czwartek, 21.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Dopiero niedawno Marlena z "Barw szczęścia" dowiedziała się, że ma brata. Przez 30 lat żyła w przeświadczeniu, że po śmierci rodziców została na świecie zupełnie sama. Pobyt w rodzinie zastępczej, która jej nie chciała, a potem w domu dziecka zamieniły dzieciństwo Marleny w koszmar. Teraz pojawia się szansa, by miała rodzinę, której tak bardzo pragnęła.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Pijana Natalia w łóżku z żonatym Oliwierem

Ślub z Czarkiem (Michał Kitliński), odnalezienie brata - wydaje się, że w życiu Marleny wszystko zaczyna się układać. Jest tylko jeden problem - Marcel Lasota nie chce znać siostry. Nie zależy mu ma tym, aby rzucić się jej w ramiona. Od chwili gdy pojawia się na Zacisznej w 1384 odcinku "Barw szczęścia" dziwnie się zachowuje - jest nieufny i antypatyczny.

Patrz: Barwy szczęścia. Piłkarz gej zakocha się we Władku. Będą mocne sceny

Brat Marleny zmierza w pobliże "Feel Good", ale zamiast podejść do swojej siostry, której towarzyszą Czarek, Kasia Górka (Katrzyna Glinka) i Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), obserwuje ją z ukrycia, chowa się w krzakach. Tymczasem Marelna podejmuje decyzję, że drugi raz nie zadzwoni do Marcela. Za jej plecami Kasia i Czarek piszą do niego maila. I właśnie dlatego Marcel zjawia się na Zacisznej.

- Nie dzwoniłam drugi raz do Marcela i dzwonić nie zamierzam. Ten człowiek wiele lat temu zdecydował, że nie ma siostry i teraz to potwierdził - wyznaje narzeczonemu Marlena.

Marlena szybko przekona się, że odnalezienie rodziny nie zawsze oznacza szczęście. Z odcinka na odcinek Marcel będzie odsłaniał swoje tajemnice i niestety przysporzy siostrze wielu problemów, psując przy tym jej relacje z narzeczonym. A gdy pozna Martę (Katarzyna Zielińska), pojawią się kolejne zawirowania.

- Jego zachowanie nie wynika z tego, jakim jest człowiekiem, tylko wiąże się z tym, w jakim momencie życia się znalazł. Jego sytuacja jest trudna, musi zmagać się z wieloma problemami - tłumaczy swojego bohatera Kamil Maćkowiak.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: