SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Wypadek Beaty. Piłkarz Darek Janicki potrąca Beatę

Barwy szczęścia. Wypadek Beaty. Piłkarz Darek Janicki potrąca Beatę

19.01.2016, godz. 08:45
Barwy szczęścia odc. 1382. Beata (Anita Jancia-Prokopowicz), Władek (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt)
Barwy szczęścia odc. 1382. Beata (Anita Jancia-Prokopowicz), Władek (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Tragedia na Zacisznej w serialu "Barwy szczęścia"! Chwila nieuwagi wystarcza, by Beata (Anita Jancia-Prokopowicz) zginęła pod kołami rozpędzonego samochodu. W 1382 odcinku "Barw szczęścia" piłkarz gej Darek Janicki (Andrzej Niemyt) omal nie potrąca Beaty autem. Koleżanka Władka (Przemysław Stippa) cudem unika śmierci.

"Barwy szczęścia" odcinek 1382 - wtorek, 19.01.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Przeprowadzka Darka Janickiego z "Barw szczęścia", nowego piłkarza Powiśla Warszawa, na osiedle na Zacisznej wywołała prawdziwą sensację wśród mieszkańców. Darek, który ukrywa przed całym światem, że jest gejem został nowym sąsiadem Władka Cieślaka. I pojawił się w przełomowym momencie życia Władka, gdy Cieślak pożegnał się ze swoim mężem Maćkiem (Tomasz Mycan), który odszedł z pracy w Biomerze...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piłkarz gej zakocha się we Władku. Będą mocne sceny

Niestety początki znajomości ze znanym sportowcem są dość pechowe. Szczególnie dla Beaty, koleżanki Władka z Biomeru, która w 1382 odcinku "Barw szczęścia" omal nie zostaje potrącona przez Darka samochodem. Na kilka godzin przed wypadkiem Beata spóźniona przychodzi do pracy z synkiem.

Władek broni jej przed Koseckim, któremu się to nie podoba i oferuje swoją pomoc po pracy. W pobliżu domu Cieślaka Beata o mały włos nie wpada pod koła rozpędzonego samochodu kierowanego przez Darka Janickiego... Dosłownie w ostatniej chwili piłkarzowi udaje się zahamować. Beata upada na ziemię i od razu podbiega do niej przerażony Władek.

Patrz: Barwy szczęścia. Zamach na Igę i Piotra. Postrzelony przez Rosjan Piotr umrze?

Na szczęście wszystko kończy się dobrze. Beata nie doznaje żadnych obrażeń. Znany piłkarz otacza opieką koleżankę Władka. Razem z Cieślakiem pomaga jej podnieść się z ziemi i odprowadza ją do ogrodu. 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: