SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marlena ma brata. Co się stało z Marcelem?

Barwy szczęścia. Marlena ma brata. Co się stało z Marcelem?

19.01.2016, godz. 20:20
Barwy szczęścia. Marlena (Magdalena Grąziowska), Marcel (Kamil Maćkowiak)
Barwy szczęścia. Marlena (Magdalena Grąziowska), Marcel (Kamil Maćkowiak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Rodzinna tajemnica Marleny (Magdalena Grąziowska) z serialu "Barwy szczęścia" wychodzi na jaw! Dopiero po latach Marlena dowiaduje się, że ma brata, który po śmierci ich rodziców tak jak ona trafił do domu dziecka. W 1382 odcinku "Barw szczęścia" Marlena jedzie do Kutna po odpis aktu urodzenia potrzebny do ślubu z Czarkiem (Michał Kitliński). Urzędniczka, słysząc nazwisko kobiety oznajmia, że znała jej rodziców. Zdradza jej też, że ma brata. Brat Marleny po raz pierwszy pojawia się w 1384 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 1382 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Marlena z "Barw szczęścia" przez 30 lat żyła w przeświadczeniu, że jest na świecie zupełnie sama, że po śmierci rodziców nie ma nikogo bliskiego. Przypadek sprawia, że poznaje szokująca prawdę o swoich pochodzeniu, o którego istnieniu nie miała pojęcia.

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria nie odzyska pamięci. Nie wróci do Stefana i Bartka

W 1382 odcinku "Barw szczęścia" podczas przygotowań do ślubu z Czarkiem, Marlena odkrywa, że ma rodzeństwo. W urzędzie w Kutnie gdzie zgłasza się po swój akt urodzenia dowiaduje się od jednej z urzędniczek, która znała jej rodzinę, że Czerwińscy mieli też syna, który w przeciwieństwie do Marleny wie o jej istnieniu.

Marlena ma żal do Marcela, że nie próbował się z nią skontaktować. Podejrzewa, że nie zależy mu na ich spotkaniu. Dlatego ona też nie zamierza go szukać. Czarek w tajemnicy przed narzeczoną zdobywa zdjęcia i numer telefonu jej brata.

Ostatecznie Marlena dzwoni do Marcela, ale on odkłada słuchawkę. Kiedy przedstawia się jako jego siostra, mężczyzna odpowie, że to pomyłka i się rozłącza.

Marcel po raz pierwszy pojawia się w 1384 odcinku "Barw szczęścia", a wraz z nim do obsady serialu dołącza Kamil Maćkowiak, znany z roli w serialach "Kryminalni" (jako prokurator prokurator Jacek Dumicz) i "Oficer" (podporucznik Majchrzak) oraz "Pensjonat pod Różą" (Mikołaj Siemaszko)

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Zamach na Igę i Piotra. Postrzelony przez Rosjan Piotr umrze?

Przed laty, gdy Marlena i Marcel byli bardzo mali, po śmierci rodziców trafili do domu dziecka, a potem do innych rodzin zastępczych. Pierwsze spotkanie rodzeństwa będzie jednak dość chłodne. Marcel nie rzuci się siostrze w ramiona, będzie nieufny i antypatyczny.

- Jego zachowanie nie wynika z tego, jakim jest człowiekiem, tylko wiąże się z tym, w jakim momencie życia się znalazł. Jego sytuacja jest trudna, musi zmagać się z wieloma problemami - tłumaczy Kamil Maćkowiak, nowy aktor w "Barwach szczęścia".

Marlena szybko przekona się, że odnalezienie rodziny nie zawsze oznacza szczęście. Dowie się, że Marcel miał znacznie łatwiej w życiu, bo rodzina go kochała. Wyżali się Róży (Anna Gornostaj), że po śmiertelnym wypadku rodziców nie miał normalnego dzieciństwa, kochającej się rodziny. I zazdrości Marcelowi, że jemu się udało.

Z biegiem czasu Marcel będzie odsłaniał swoje tajemnice i niestety przysporzy siostrze wielu problemów, psując przy tym jej relacje z narzeczonym Czarkiem (Michał Kitliński). A gdy pozna Martę (Katarzyna Zielińska), pojawią się kolejne zawirowania…

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: