SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piłkarz gej Darek Janicki sąsiadem Władka

Barwy szczęścia. Piłkarz gej Darek Janicki sąsiadem Władka

18.01.2016, godz. 20:37
Barwy szczęścia odc. 1400. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1400. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Nowy gejowski romans w serialu "Barwy szczęścia" to najodważniejszy wątek w nowych odcinkach w 2016 roku. W życiu homoseksualisty Władka Cieślaka (Przemysław Stippa) pojawi się ktoś, z kim być może znów będzie szczęśliwy. W 1381 odcinku "Barw szczęścia" Władek pozna znanego piłkarza Darka Janickiego, który ukrywa przed wszystkimi, że jest gejem. W roli Darka w "Barwach szczęścia" widzowie zobaczą Andrzeja Niemyta, który ostatnio grał Filipa w serialu "Lekarze".

"Barwy szczęścia" odcinek 1381 - poniedziałek, 18.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Gej Władek z "Barw szczęścia" kilka miesięcy temu zakończył swój wieloletni związek z Maćkiem (Tomasz Mycan). Zakochani wzięli nawet ślub w samolocie lecącym na Majorkę. Był urzędnik, tort, szampan, ślubne menu - wszystko przygotowane perfekcyjnie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Łukasz wyjedzie do Katowic! Zostawi Kasię i ich syna Ksawcia?

Teraz Cieślak jest sam, ale w 1381 odcinku "Barw szczęścia" los stawia na jego drodze zawodowego piłkarza Darka Janickiego ukrywającego przed opinią publiczną swoją orientację seksualną.

Na osiedlu na Zacisznej Władek i jego syn Kajtek (Jakub Dmochowski) poznają Romę i Darka, którzy szukają w okolicy mieszkania. Rozpoznają w mężczyźnie znanego piłkarza. Bardzo szybko między Władkiem a Darkiem rodzi się uczucie.

Z czasem stanie się jasne, że coraz bardziej im na sobie zależy. - Darek będzie zabiegał o względy Darka - wyjawia Andrzej Niemyt. - Rozegra się w nim konflikt wewnętrzny. Zacznie się zastanawiać, czy nie poinformować wszystkich, że jest homoseksualistą. To bardzo ciekawa rola; przyjąłem ją, bo daje mi możliwość rozwoju - dodaje aktor.

Gej Darek z "Barw szczęścia", którego gra Andrzej Niemyt ma układ z modelką Romą. Udają że są parą, bo oboje na tym korzystają, Dzięki temu związkowi Darek może ukrywać swoją orientację, a ona błyszczy przy znanym piłkarzu.

Patrz: Barwy szczęścia. Zamach na Igę i Piotra. Postrzelony przez Rosjan Piotr umrze?

Andrzej Niemyt jest młodym aktorem Teatru Nowego w Poznaniu, który w 2010 roku został obsypany nagrodami na XXVIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Ostatnio fani seriali mogli go oglądać w roli Filipa, chłopaka Beaty (Agnieszka Więdłocha) w "Lekarzach".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: