SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Choroba Malwiny postępuje. Malwina pada ofiarą naciągacza

Barwy szczęścia. Choroba Malwiny postępuje. Malwina pada ofiarą naciągacza

18.01.2016, godz. 16:30
Barwy szczęścia odc. 1381. Malwina (Joanna Gleń), Franek (Jakub Mazurek)
Barwy szczęścia odc. 1381. Malwina (Joanna Gleń), Franek (Jakub Mazurek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Chora psychicznie Malwina (Joanna Gleń) z serialu "Barwy szczęścia" nie daje znaku życia. Po ucieczce z nieznajomym nad morze Malwina nie odzywa się do Marczaków. W 1381 odcinku "Barw szczęścia" mężczyzna, którego niedawno poznała wykorzystuje jej ufność, naiwność i chorobę. Franek (Jakub Mazurek) kradnie jej pieniądze i chowa leki, które pomagają Malwinie walczyć z psychozą maniakalno-depresyjną.

"Barwy szczęścia" odcinek 1381 - poniedziałek, 18.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Zaburzenia psychiczne, na które znów cierpi Malwina z "Barw szczęścia" stają się źródłem jej poważnych kłopotów. Kiedy Anna (Dorota Kolak) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) zorientowali się, że z ich córka dzieje się coś złego było już za późno.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piłkarz gej zakocha się we Władku. Mocne sceny w Barwach szczęścia

Marczakowie nie mogli zrobić nic, by zmusić Malwinę do leczenia. Chora na psychozę maniakalno-depresyjną kobietą zarzekała się, że bierze leki i jest zupełnie zdrowa. Dopiero ucieczka Malwiny z Zakrzewia uświadomiła wszystkim w jak poważnym jest stanie.

Nie dość, że Malwina wyjechała nad morze z podejrzanym typkiem Frankiem, to jeszcze okradła Waldemara Rybińskiego (Jacek Romanowski) i słowem nie powiedziała rodzicom oraz mężowi Przemkowi (Dobromir Dymecki) o wyjeździe.

W 1381 odcinku "Barw szczęścia" w domu Marczaków panuje grobowa atmosfera - wszyscy martwią się o chorą psychicznie Malwinę, która nie daje żadnego znaku życia. Tymczasem Malwina zatrzymuje się z Frankiem w luksusowym hotelu nad Bałtykiem, gdzie wydaje prawie wszystkie pieniądze.

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria ucieknie od Leona. Kolejne zaginięcie Walerii

W kancelarii Waldemar z przerażeniem odkrywa brak gotówki zdeponowanej u niego przez klienta. Domyśla, że to właśnie Malwina ukradła wszystkie pieniądze.

A cwany Franek wykorzystuje fakt, że chora Malwina nie panuje nad sobą, jest nienaturalnie pobudzona i skłonna do szaleństw. Naciągacz spędza na koszt dziewczyny urlop w ekskluzywnym SPA. Ale to mu nie wystarcza. Dlatego z torebki Malwiny kradnie resztę pieniądzy i aby uśpić jej czujność chowa leki. Czy Malwina zorientuje się, że jej nowy przyjaciel jest złodziejem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: