SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka zagrożony

Barwy szczęścia. Ślub Marleny i Czarka zagrożony

13.01.2016, godz. 09:58
Barwy szczęścia odc. 1379. Marlena (Magdalena Grąziowska), Czarek (Michał Kitliński)
Barwy szczęścia odc. 1379. Marlena (Magdalena Grąziowska), Czarek (Michał Kitliński) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ślub w serialu "Barwy szczęścia" staje pod znakiem zapytania! Marlena (Magdalena Grąziowska) i Czarek ((Michał Kitliński) przygotowują się do najważniejszego dnia w swoim życiu, ale nie potrafią się dogadać w sprawie listy gości. W 1379 odcinku "Barw szczęścia" weselne plany Czarka rujnują marzenia Marleny, która chciała, żeby była to skromna uroczystość. Między narzeczonymi wybucha kłótnia o ślub i przyjęcie.

"Barwy szczęścia" odcinek 1379 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ślub Marleny i Czarka z "Barw szczęścia" coraz bliżej. Przygotowania idą już pełną parą. Data uroczystości w urzędzie stanu cywilnego została już wyznaczona, więc teraz zakochani skupiają się na organizacji wesela. I tu pojawiają się problemy, bo oboje inaczej widzą przyjęcie po ślubie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marlena ma brata. Marcel sprowadzi na nią kłopoty

W 1379 odcinku "Barw szczęścia" Marlena jest zaniepokojona, gdy widzi wstępną listę gości, na której jest 120 osób!  Narzeczeni zaczynają się kłócić. Przyszła panna młoda ma żal do ukochanego, że wypisał ponad sto nazwisk, wiedząc, że ona  nie ma bliskich, których mogłaby zaprosić.

- Jak sobie to wyobrażasz? Wesele jest nieodłączoną częścią ślubu. Mamy ten dzień świetować, a nie wyjść z urzędu i pojechać do domu - Czarek próbuje przekonać Marlenę, że ma dużą rodzinę i chce zaprosić wszystkich swoich bliskich na wesele.


Patrz: Barwy szczęścia. Zamach na Igę i Piotra. Postrzelony przez Rosjan Piotr umrze?


Marlena doskonale to rozumie, ale nie o tym marzyła.  - Chciałam skromnej uroczystości, bo nie mam kogo zaprosić... Zapomniałeś już, że nie mam rodziny - przyznaje ze smutkiem w głosie.
- Ale masz przyjaciół... Moja rodzina ci zastąpi twoją i to tak naprawdę, a nie na pokaz - pociesza ją Czarek.

- A ja mam wrażenie, że wszystko jest na pokaz. Nawet nasze zaręczyny! Ja już miałam męża i jedno wiejskie wesele i to mi wystarczy - stwierdza wściekła Marlena zostawiając Czarka samego.

Czy ich ślub w ogóle dojdzie do skutku? O tym widzowie "Barw szczęścia" przekonają się w nowych odcinkach w lutym 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: