SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Chora psychicznie Malwina okradnie Rybińskiego i ucieknie z nieznajomym

Barwy szczęścia. Chora psychicznie Malwina okradnie Rybińskiego i ucieknie z nieznajomym

13.01.2016, godz. 20:15
Barwy szczęścia odc. 1379. Malwina (Joanna Gleń)
Barwy szczęścia odc. 1379. Malwina (Joanna Gleń) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Co się dzieje z Malwiną (Joanna Gleń) z serialu "Barwy szczęścia"? Ostatnio Malwina zupełnie nie jest sobą - często pobudzona bardzo szybko wpada w szał i ma urojenia. Niestety to objaw nawrotu choroby psychicznej - psychozy maniakalno-depresyjnej. Malwina nie bierze leków, więc zupełnie się nie kontroluje. W 1379 odcinku "Barw szczęścia" kradnie z kancelarii Rybińskiego (Jacek Romanowski) pieniądze i ucieka. Podczas swoich szaleństw zapoznaje podejrzanego typka - Franka (Jakub Mazurek), z którym w pełni korzysta z atrakcji nocnego życia Zakrzewia

"Barwy szczęścia" odcinek 1379 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Malwina od lat walczy z chorobą afektywną dwubiegunową. To rodzaj psychozy maniakalno-depresyjnej. Z powodu depresji kilka lat temu Malwina trafiła do szpitala psychiatrycznego, a następnie na kilka miesięcy do sanatorium dla nerwowo chorych, w którym poznała swojego przyszłego męża Przemka (Dobromir Dymecki).

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Gejowski romans Władka z piłkarzem Darkiem

Niedawno choroba Malwiny przybrała na sile. A wszystko dlatego, że kobieta przestała brać leki choć swoim bliskim wmawia, że regularnie przyjmuje tabletki, które przepisał jej psychiatra. Już w 1377 odcinku "Barw szczęścia" Annie (Dorota Kolak) nie udaje się nakłonić córki, by poszła do lekarza.

Zachowanie Malwiny wskazuje na to, że odstawiłą leki. Nie martwi się utratą pracy u Rybińskiego, szasta pieniędzmi i oskarża Przemka o romans z Wiolettą, której mąż udziela lekcji angielskiego.

Patrz: Barwy szczęścia. Zamach na Igę i Piotra. Postrzelony przez Rosjan Piotr umrze?

Szaleństwa Malwiny osiągają kulminacyjny kiedy w 1379 odcinku "Barw szczęścia" zabiera z sejfowego depozytu Rybińskiego kopertę z pieniędzmi. W drodze powrotnej nawiązuje znajomość z przygodnym chłopakiem Frankiem i nie wraca na noc do domu.

Zjawia się w domu dopiero nad ranem. Annie udaje się zaprowadzić córkę do lekarza, ale po wizycie dziewczyna wymyka się z domu na spotkanie z Frankiem. Razem z nowym znajomym w pełni korzysta z atrakcji nocnego życia Zakrzewia. Gdy kończą się pieniądze, Malwina zakrada się do biura Waldemara i... kradnie resztę gotówki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: