SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iga na usługach gangsterów z Rosji

Barwy szczęścia. Iga na usługach gangsterów z Rosji

10.01.2016, godz. 16:30
Barwy szczęścia odc. 1377. Iga (Ada Fijał)
Barwy szczęścia odc. 1377. Iga (Ada Fijał) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Mafiozi z Rosji z serialu "Barwy szczęścia" zaczynają coraz bardziej naciskać na Igę Walawską (Ada Fijał), która przyjęła pracę w kierowanym przez nich wydawnictwie G&G. W 1377 odcinku "Barw szczęścia" Wadim (Vadim Affanassiev) ponagla żonę Piotra (Piotr Jankowski), by zajęła się zwolnieniami. Z kolei Walawski kombinuje jak odzyskać posadę w G&G.

"Barwy szczęścia" odcinek 1377 - poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Rosjanie Wadim (Vadim Affanassiev) i Władimir (Paval Kryksunou), którzy podstępem przejęli od Piotra wydawnictwo G&G okazują się wyjątkowo niebezpiecznymi gangsterami.

Patrz: Barwy szczęścia. Zamach na Igę i Piotra. Postrzelony przez Rosjan Piotr umrze?


Walawski sprowadził śmiertelne zagrożenie na całą rodzinę. Liczył na to, że kiedy Rosjanie zaintestują w wydawnictwo dostaje awans i podwyżkę. Wadim i Władimir zwolnili Walawskiego, by realizować swój własny plan rozwoju firmy. A ma im w tym pomóc Iga, która przyjęła ich propozycję współpracy.

W 1377 odcinku "Barw szczęścia" Iga nalega, by Piotr znalazł pracę, on jednak wciąż łudzi się, że odzyska posadę w wydawnictwie. - Zamierzam to odkręcić i ty mi w tym pomożesz! - informuje żonę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Chora psychicznie Malwina ucieknie z pieniędzmi Rybińskiego

Walawska ma złe przeczucia. Tym bardziej, że Wadim jest szefem, który niz znosi sprzeciwu. Podczas służbowego spotkania próbuje zmusić ja, żeby zaczęła zwalniać pracowników. Rosjanie chcą bowiem zatrudnić swoich ludzi. - Ja lubię silne kobiety i mam dla ciebie pewną propozycję - stwierdza tajemniczo gangster.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: