SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta sprawi, że Kasia i Łukasz wrócą do siebie

Barwy szczęścia. Marta sprawi, że Kasia i Łukasz wrócą do siebie

17.12.2015, godz. 09:38
Barwy szczęścia odc. 1364. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1364. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Związek Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) z serialu "Barwy szczęścia" uratowany! Po burzliwym rozstaniu kochanków i wojnie o syna Ksawcia (Bastian Węglewski) ich miłość zwycięża. W 1365 odcinku "Barw szczęścia" Kasia i Sadowski godzą się i wracają do siebie. To zasługa Marty (Katarzyna Zielińska), która przekonuje zakochanych, że nie warto się kłócić.

"Barwy szczęścia" odcinek 1365 - czwartek, 17.12.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Kasia i Łukasz z "Barw szczęścia" rozstali się przez Agnieszkę Walczak (Anna Dereszowska). Górka podejrzewała bowiem ukochanego, że zdradza ją z jej dawną przyjaciółką.

Kiedy dowiedziała sie o ciąży Agnieszki była przekonana, że to dziecko Łukasza. Agnieszka wyjaśniła jednak Kasi, że to Adam Jakubik (Bartosz Porczyk) jest ojcem. Wydaje się, że już nic nie stoi na przeszkodzie, by zakochani do siebie wrócili. A jednak...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Napad na Adama. Bandyci z przeszłości atakują Jakubika

Łukasz wciąż kontynuuje swoją walkę o syna. W 1362 odcinku "Barw szczęścia" naradza się ze swoją adwokat w sprawie opieki nad małym Ksawciem. W związku z pojawieniem się w życiu Kasi Adama z jego kryminalną przeszłością, prawniczka widzi szansę na wygraną Sadowskiego w sądzie.

To jednak nie zmienia jego uczuć do Kasi. Wciąż kocha Górkę i pragnie ją odzyskać, lecz zupełnie nie wie jak ją przekonać do tego, że zawsze był jej wierny. W 1364 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zwierza się Marcie z trudnej sytuacji z Kasią. Marta zachęca go ratowania tego związku.

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria odnajdzie się, ale straci pamięć

Idzie też porozmawiać w tej sprawie z przyjaciółką, ale Kasia nie ma ochoty na wyjaśnianie kolejnych nieporozumień z ukochanym. Ale Łuaksz się nie poddaje. Pod wpływem rozmowy z Martą w 1365 odcinku "Barw szczęścia" jedzie do Kasi, by z nią porozmawiać. Dzięki pomocy Marty skłócona para godzi się.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: