SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Napad na Adama. Bandyci z przeszłości atakują Jakubika

Barwy szczęścia. Napad na Adama. Bandyci z przeszłości atakują Jakubika

12.12.2015, godz. 11:45
Barwy szczęścia odc. 1364. Klara (Olga Jankowska), Jaś (Julian Wiszniewski), Sara (Dominika Kimaty)
Barwy szczęścia odc. 1364. Klara (Olga Jankowska), Jaś (Julian Wiszniewski), Sara (Dominika Kimaty) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kryminalna przeszłość Adama Jakubika (Bartosz Porczyk) z serialu "Barwy szczęścia" powraca! Kilka dni po powrocie do Polski, w 1363 odcinku "Barw szczęścia", dwóch zamaskowych bandytów napada na Adama na Zacisznej. Dla dla Jakubia jasny sygnał, że znów znalazł się w niebezpieczeństwie. A ponieważ przestępcy zagrażają też Sarze (Dominika Kimaty) i Jasiowi (Julian Wiszniewski) to jedynym wyjściem jest ucieczka. W 1367 odcinku "Barw szczęścia" Adam i Sara szykują się do wyjazdu za granicę.

"Barwy szczęścia" odcinek 1363 - wtorek, 15.12.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Co zrobił Adam Jakubik z "Barw szczęścia", że wciąż ucieka i został objęty programem ochrony świadków? W przeszłości Adam na pewno nie był grzecznym chłopcem. Przez lata bardzo się starał, żeby sobie nagrabić i podpaść bardzo niebezpiecznym ludziom, którzy teraz zagrażają całej jego rodzinie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Waleria odnajdzie się, ale straci pamięć

Adam nieźle namieszał z mafią, pieniędzmi, narkotykami. Wcześniej miał problemy z handlem kobietami, stręczeniem, wydał wrogów policji. Nic dziwnego, że nie może rozpocząć nowego życia, a ciemna przeszłość wciąż wciąż się za nim ciągnie.

Po powrocie do Polski przez krótki czas Adam wierzy, że już nie będzie musiał się ukrywać, że już nic mu nie grozi. W 1363 odcinku "Barw szczęścia" na własnej skórze przekonuje się w jakim jest błędzie. Na Zacisznej dwóch zamaskowanych zbirów napada na Adama.

Na szczęście Borys (Jakub Wieczorek) przegania bandytów. Po tym zdarzeniu Jakubik uznaje, że nie jest już bezpieczny i niebawem znów będzie musiał zniknąć. Nie chce robić nadziei Sarze i Agnieszce (Anna Dereszowska), która jest z nim w ciąży.

Patrz: Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak wyjedzie do Londynu

Ale Sara nie zamierza tak łatwo rezygnować z ukochanego. Dla dobra ich syna Jasia jest zdecydowana wyjechać z Adamem. Po Zacisznej zaczynają się kręcić podejrzani ludzie, którzy robią chłopcu zdjęcia z ukrycia.

W tym czasie Agnieszka dostaje propozycję udziału w brytyjskim show o modzie co wiąże się z dłuższym wyjazdem do Londynu. Była kochanka Adama chce, żeby Jakubik jechał razem z nią, lecz on odmawia. Wybiera bowiem Sarę...

W 1367 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 we wtorek, 22.12.2015) Adam jest gotowy się na wyjazd z Polski z Sarą i Jasiem. Jako cel swojej podróży najpierw wybierają Jamajkę, lecz później zmieniają plany. Przed ucieczką z kraju odwiedza jeszcze Agnieszkę, by się z nią pożegnać.

Matka Agnieszki, Judyta (Magdalena Kuta), informuje go, że jej córka wyjechała do Londynu i nic od niego nie chce. W domu Grzelaków Sara, Basia, Zenek (Jan Pęczek) szykują pożegnalną kolację dla Adama.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: