SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Agnieszka całuje Adama

Barwy szczęścia. Agnieszka całuje Adama

10.12.2015, godz. 14:35
Barwy szczęścia odc. 1362. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Adam Jakubik (Bartosz Porczyk)
Barwy szczęścia odc. 1362. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Adam Jakubik (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Adam (Bartosz Porczyk) z serialu "Barwy szczęścia" musi wybrać - Sara (Dominika Kimaty) albo Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska). Niestety nie jest co łatwy wybór, o czym przekonuje się na własnej skórze w 1362 odcinku "Barw szczęścia" kiedy ciężarna Agnieszka nagle go całuje. Do tej chwili myślał, że kocha Sarę i z nią chce być. Ale dziecko, którego spodziewa się Agnieszka i wspomnienie ich romansu wszystko zmieniło.

"Barwy szczęścia" odcinek 1362 - poniedziałek, 14.12.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Kogo wybierze Adam Jakubik z "Barw szczęścia"? Z którą z kobiet będzie? Czy z Sarą, z którą ma syna Jasia (Julian Wiszniewski), czy może z Agnieszką, która jest z nim w ciąży?

Po powrocie do Polski Adam liczył, że teraz bez problemy ułoży sobie życie z Sarą. Sprawy jednak się skomplikowały kiedy Agnieszka powiedziała mu, że spodziewa się jego dziecka. Na razie Jakubik zataja tę nowinę przed Sarą. Ale wcześniej czy później prawda wyjdzie na jaw.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Jaś zginie? Wrogowie Adama wydają na Jasia wyrok śmierci

W 1362 odcinku "Barw szczęścia" Adam wymyka się na spotkanie z Agnieszką. Oczywiście słowem nie wspomina Sarze, że umówił się na rozmowę z dawną kochanką. Agnieszka podjęła decyzję, że będzie walczyć o Adama bez względu na to, co go łączy z Sarą. I od razu przystępuje do ataku.

-Adam bardzo mi na tobie zależy - wyznaje Jakubikowi. Jej słowa są zaskoczeniem dla Adama, bo przecież od ich rozstania minęło już sporo czasu. - Ze względu na dziecko? - pyta kobietę. Agnieszka rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Nie, ze względu na ciebie - mówi i całuje Adama, a on nie protestuje.

Patrz: Barwy szczęścia. Ucieczka Adama przed bandytami. Sara i Jaś wyjadą z nim?

Tymczasem Sara (Dominika Kimaty) nie wie co ma myśleć o relacjach Adama z Agnieszką i Kasią Górką (Katarzyna Glinka). Basia (Sławomira Łozińska) namawia Sarę, by powiedziała Adamowi o swoich uczuciach.

- Powinien czuć, że skoczysz za nim w ogień. Myślę, że Adam ciągle nie wie, czy ma prawo wikłać cię w swoje życie. Walcz o niego - przekonuje dziewczynę Adama.
- Tylko czy Adam sam wie, czego chce. Tutaj Kaśka tam Agnieszka... Nie tak sobie wyobrażałam jego powrót.

Z kolei Judyta (Magdalena Kuta), matka Agnieszki, zachęca córkę, by wreszcie przycisnęła Adama i wymusiła na nim jasną deklarację czy będzie ojcem ich dziecka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: