SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Agnieszka walczy o Adama! Zabierze go Sarze?

Barwy szczęścia. Agnieszka walczy o Adama! Zabierze go Sarze?

08.12.2015, godz. 15:44
Barwy szczęścia odc. 1360. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Adam Jakubik (Bartosz Porczyk)
Barwy szczęścia odc. 1360. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Adam Jakubik (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Szykuje się wojna o faceta w serialu "Barwy szczęścia"! Agnieszka (Anna Dereszowska) jest w ciąży z Adamem Jakubikiem (Bartosz Porczyk) i nie zamierza dopuścić do tego, by jej dziecko wychowywało się bez ojca. W 1360 odcinku "Barw szczęścia" przyszła mama zapowiada Kasi (Katarzyna Górka), że będzie walczyć o Adama. I mało ją obchodzi Sara (Dominika Kimaty), z którą Jakubik chce stworzyć rodzinę dla swojego syna Jasia (Julian Wiszniewski). Adama czeka trudny wybór - będzie musiał się zdecydować na Sarę albo Agnieszkę. Którą wybierze?

"Barwy szczęścia" odcinek 1360 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia" ma już doświadczenie w odbijaniu facetów innym kobietom. W końcu uwiodła Adama kiedy był jeszcze z Kasią Górką. A ponieważ wciąż kocha Adama, to postanawia o niego walczyć z Sarą.

Jest tylko jeden mały problem - Jakubik kocha Sarę, pragnie być właśnie z nią i ich synem Jasiem. Czy Agnieszka pogodzi się z jego decyzją? A może ze względu na dobro swojego nienarodzonego dziecka spróbuje ich rozdzielić?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bójka Adama z Łukaszem o Kasię

W 1360 odcinku "Barw szczęścia" to Kasia Górka, która zupełnie niechący wmieszała się w ten miłosny trójkąt, staje się powierniczką sekretów Agnieszki. Jeszcze tak niedawno nie mogła znieść dawnej przyjaciółki, lecz teraz służy jej pomocą i radą.

Kasia próbuje wybadać co planuje Agnieszka w związku z tym, że Adam wrócił do Sary. - Wiem, że będziecie mieli dziecko i że chciałabyś, żebyście byli razem, ale co z Sarą?

Ciężarna Walczak zdaje się tym nie przejmować za bardzo. - Co mnie to obchodzi?! - odpowiada Kasi kpiąco, choć w głębi serca bardzo to wszystko przeżywa.

- Powinno cię obchodzić. Przecież Adam do niej wrócił - do niej i do dziecka... Nie wydaje ci się, że powinnaś się nad tym zastanowić - Kasia stara się przemówić Agnieszce do rozumu, ale Walczak wie swoje.

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria odnajdzie się. Nowy trop w sprawie zaginięcia Walerii

- Ale się nad tym zastanawiam Kaśka. A co uważasz, że skoro Adam wrócił do swojej eks, to ja mam teraz ustąpić im pola? Dziecko, które noszę jest tak samo jego jak Jaś. Uważasz, że mniej zasługuje na to, żeby mieć ojca? Co byś zrobiła na moim miejscu? - pyta dawnej przyjaciółki.

Tymczasem Adam układa sobie na nowo życie z Sarą i Jasiem. Kiedy razem przyprowadzają synka do klubiku na Zacisznej przypadkiem spotykają Kasię. Na widok byłej dziewczyny Adam nie ukrywa radości, co nie umyka uwadze Sary. Kasia radzi Jakubikowi, by jak najszybciej wybrał, z którą z kobiet chce być i nie robił Agnieszce złudnych nadziei.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: