SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz walczy o syna. Odbierze Kasi małego Ksawcia?

Barwy szczęścia. Łukasz walczy o syna. Odbierze Kasi małego Ksawcia?

23.11.2015, godz. 20:11
Barwy szczęścia odc. 1352. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Ksawery junior (Bastian Węglewsk
Barwy szczęścia odc. 1352. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Ksawery junior (Bastian Węglewski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Związek Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) z serialu "Barwy szczęścia" to już przeszłość. Z każdym dniem między nimi jest gorzej. Cierpi na tym mały Ksawcio (Bastian Węglewski), który staje się przedmiotem wojny pomiędzy skłóconymi rodzicami. W 1352 odcinku "Barw szczęścia" zatrudnia prawniczkę, bo chce walczyć w sądzie o prawo do opieki nad synem. Zabierze Kasi Ksawerego juniora?

"Barwy szczęścia" odcinek 1352 - poniedziałek, 23.11.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Kasia i Łukasz z "Barw szczęścia" wciąż się kłócą. Górka nie może wybaczyć ukochanemu, że ją zdradził z Agnieszką Walczak (Anna Dereszowska), a owocem ich romansu będzie dziecko. Nie powiedziała o tym Sadowskiemu, ale jest pewna, że to Łukasz jest ojcem dziecka Agnieszki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Adam wróci do Sary i dowie się, że Agnieszka jest z nim w ciąży

W 1352 odcinku "Barw szczęścia" między byłymi narzeczonymi znów dochodzi do ostrej scysji. Sadowski pyta Kasię, czy mógłby znów zabrać Ksawerego juniora do rodziców. Kasia nie zgadza się na to, a potwierdzenia swojej decyzji szuka u ojca. Stefan (Krzysztof Kiersznowski) jednak uważa, że Łukaszowi zależy na dobru dziecka i Kasia powinna dać mu szansę.

Zdesperowany Sadowski postanawia zatrudnić prawnika. Zamierza walczyć w sądzie o swoje dziecko. Prawniczka radzi Łukaszowi, by pominął w sądzie informacje, że jest biologicznym ojcem Ksawcia, bo według niej na tym etapie to tylko skomplikuje sytuację.

- Chyba się nie rozumiemy. Pani mecenas ja mam dość bycia petentem w sprawach własnego syna! Chcę mieć normalnie prawa rodzicielskie - wyjaśnia jej Łukasz.
- Będzie pan je miał jeśli pan będzie prawnym opiekunem dziecka - stwierdza z przekonaniem prawniczka.

Patrz: Barwy szczęścia. Hubert zostawi Klarę dla kariery? ZWIASTUN


- Tylko do tego będzie potrzebna zgoda matki dziecka...
- Jeśli będzie to konieczne posuniemy się do mocniejszych argumentów - wystąpimy o zaprzeczenie ojcostwa jej byłego męża - dodaje pani mecenas.

Następnego dnia Stefan prosi Rybińskich, by zwolnili Kasię z przysięgi, którą dała zmarłemu mężowi Ksaweremu (Sebastian Cybulski). W 1353 odcinku "Barw szczęścia" Alina (Hanna Dunowska) jest mocno oburzona prośbą Górki. W tajemnicy jedzie do Łukasza. Grozi mu sądem, jeśli nie zostawi małego Ksawcia w spokoju.

To tylko jeszcze bardziej nakręca Sadowskiego, który w 1354 odcinku "Barw szczęścia" wpada do Fitness Klubu i robi Kasi awanturę, że nasłała na niego Alinę. Ostrzega Kasię, że wynajął prawnika i to sąd ureguluje jego prawa do Ksawerego juniora.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: