SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Łukasz zabierze Kasi syna Ksawcia!

Barwy szczęścia. Łukasz zabierze Kasi syna Ksawcia!

05.11.2015, godz. 10:00
Barwy szczęścia odc. 1342. Kasia Górka (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia odc. 1342. Kasia Górka (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Związek Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) z serialu "Barwy szczęścia" kończy się burzliwym rozstaniem! Między skłóconymi byłymi narzeczonymi wybucha wojna o syna. Mały Ksawcio (Bastian Węglewski) jest biologicznym synem Sadowkskiego, ale na papierze jego ojcem jest zmarły Ksawery (Sebastian Cybulski). W 1351 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz ostrzega Kasię, że nie spocznie póki w świetle prawa Ksawcio nie będzie jego synem!

"Barwy szczęścia" odcinek 1351 - czwartek, 19.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia i Łukasz z "Barw szczęścia" rozstają się, ale ponieważ łączy ich dziecko to nie przestają się spotykać. Sadowski nie zamierza bowiem rezygnować z syna. Co więcej - chce mieć pełne prawo móc nazywać się jego ojcem. Tyle tylko, że w akcie urodzenia Ksawerego juniora jako ojciec syna Kasi Górki figuruje jej zmarły mąż, Ksawery Rybiński.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka w ciąży z Adamem. To on jest ojcem dziecka Agnieszki

W 1351 odcinku "Barw szczęścia" rodzice Łukasza - Regina (Ewa Serwa) i Ludwik (Marek Lewandowski) - namawiają go, by walczył z Kasią o uznanie go biologicznym ojcem. To podłość ze strony Sadowskich, którzy przecież jeszcze niedawno nie chcieli znać wnuka, który urodził się dzięki sztucznemu zapłodnieniu.

Biologiczny ojciec Ksawcia umawiał się z Kasią, że w akcie urodzenia ich syna jako ojciec będzie figurował Ksawery Rybiński. Kasia obiecało to zmarłemu mężowi tuż przed śmiercią. Jednak ostatnio Sadowski zmienił zdanie. Po części przyczynili się do tego Rybińscy, który traktują Ksawcia jak własnego wnuka.

Zmiana frontu Łukasza doprowadza do wojny z Kasią o dziecko. A Sadowcy jeszcze bardziej podkręcają to napięcie, bo nastawiają syna przeciwko Kasi. Ich zdaniem Łukasz ma prawo widywać syna, czy to się Kasi podoba, czy nie!

Patrz: Barwy szczęścia. Iwona zostawia Adriana i wyjeżdża do Finlandii. Odchodzi z Barw szczęścia?

W 1351 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zabiera Kasi dziecko i wywozi je do swoich rodziców do Otwocka. I jakby tego było mało urządza jej awanturę o syna. W przypływie wściekłości obwieszcza zapłakanej Kasi, że nigdy nie pozwoli, by Ksawcio był synem Rybińskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: