SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Klemens nie jest ojcem Otylki! To córka Irka

Barwy szczęścia. Klemens nie jest ojcem Otylki! To córka Irka

15.11.2015, godz. 12:56
Barwy szczęścia. Liliana (Aleksandra Szwed), Klemens (Sebastian Perdek), Irek (Otar Saralidze)
Barwy szczęścia. Liliana (Aleksandra Szwed), Klemens (Sebastian Perdek), Irek (Otar Saralidze) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kto jest ojcem córki Liliany (Aleksandra Szwed) z serialu "Barwy szczęścia"? Po wielu miesiącach wreszcie staje się jasne czyją córką jest mała Otylka. W 1351 odcinku "Barw szczęścia" wyniki badań wykazują, że to Irek Redyk (Otar Saralidze), a nie Klemens (Sebastian Perdek) jest ojcem dziecka Lili. Klemensowi nie pozostaje nic innego jak wyjechać i zniknąć z życia swojej żony.

"Barwy szczęścia" odcinek 1351 - czwartek, 19.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Liliana nawiązała romans z Irkiem i zaszła w ciążę będąc żoną Klemens, więc zgodnie z prawem to on jest ojcem Otylki. Ale po urodzeniu córki Klemens czuł, że to jego dziecko. Zaangażował się w opiekę nad Otylką, choć Irkowi nie jest to na rękę.

Patrz: Barwy szczęścia. Rozstanie Pyrków? Hubert zostawi Klarę dla muzyki? ZWIASTUN

Zakochany coraz bardziej w córce Klemens chce wychować ją razem z żoną. Irek z kolei naciska na Lili, by wszcząć procedurę o zaprzeczenie ojcostwa Klemensa. W 1351 odcinku "Barw szczęścia" mąż i kochanek Liliany poznają wyniki badań, które nie pozostawiają wątpliwości, że biologicznym ojcem Otylki jest Irek.

Początkowo Klemens nie zamierza rezygnować z roli ojca. Kiedy Otylka zaczyna płakać niczym kochający tatuś rzuca się, by ją utulić. Irek przywołuje go jednak do porządku - Otylka to jego córka i Klemens nie ma do niej żadnych praw.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka w ciąży z Adamem. To on jest ojcem dziecka AgnieszkiTego samego dnia Klemans spotyka się z Natalią (Maria Dejmek) i skarży, że czuje się intruzem w swoim domu. Przyjaciółka dziwi się, że Klemens wciąż zajmuje się Otylką, choć nie jest jej ojcem. Doradza mu sprzedaż domu i odcięcie się od przeszłości. Jego małżeństwo z Lilianą nie ma bowiem żadnej przyszłości. Lili kocha Irka, ma z nim dziecko, więc rozwód wydaje się najlepszym wyjściem z sytuacji.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: