SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia przez ciążę Agnieszki nie chce znać Łukasza

Barwy szczęścia. Kasia przez ciążę Agnieszki nie chce znać Łukasza

19.11.2015, godz. 15:30
Barwy szczęścia odc. 1351. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1351. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Z kim jest w ciąży Agnieszka (Anna Dereszowska) z serialu "Barwy szczęścia"? Kasia Górka (Katarzyna Glinka) nie ma wątpliwości, że Agnieszka urodzi dziecko Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki). I właśnie dlatego nie wierzy w zapewnienia Łukasza, który zarzeka się, że jej nie zdradził. W 1351 odcinku "Barw szczęścia" między Kasią i Łukaszem dochodzi do wielkiej kłótni o ich syna Ksawerego (Bastian Węglewski).

"Barwy szczęścia" odcinek 1351 - czwartek, 19.11.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Kasia i Łukasz z "Barw szczęścia" rozstali się, bo Górka jest przekonana o niewierności ukochanego. Sadowski nie raz dał jej ku temu powody. Jego bliska przyjaźń z Agnieszką od dawna wzbudzała niepokój Kasi, choć Łukasz zawsze twierdził, że nic więcej ich nie łączy. Kiedy Kasia dowiedziała się, że Agnieszka jest w ciąży wszystko stało się dla niej jasne.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Adam wróci do Sary i dowie się, że Agnieszka jest z nim w ciąży

W 1351 odcinku "Barw szczęścia" rodzice Sadowskiego zachęcają syna do walki o Kasię. Zauważają przy tym, że niezależnie od wszystkiego ma on prawo widywać Ksawerego. Tymczasem Marta (Katarzyna Zielińska) widząc zły stan Kasi próbuje jakoś tłumaczyć Łukasza, zapewnić, że może jeszcze nie wszystko między nimi skończone.

Ale relacje między byłymi kochankami są na ostrzu noża. Wystarczy iskra i już dochodzi między nimi do awantury. Sadowski domaga się respektowania jego ojcowskich praw. - Przepraszam cię bardzo, ty chcesz odmówić dziecku kontaktu z ojcem, z dziadkami? Wiesz, że zrobisz mu krzywdę, prawda? Co ja ci zrobiłem?

Kasia z trudem powstrzymuje łzy. - Dobrze wiesz co... Zepsułeś wszystko! Łukasz chce jednak wszystko naprawić. Nie wie bowiem, że Agnieszka jest w ciąży i że Kasia podejrzewa, że to jego dziecko. - Pewnie wkrótce się dowiesz... - stwierdza Kasia.

Zobacz: Barwy szczęścia. Łukasz zabierze Kasi syna Ksawcia!

- Ja naprawdę nie rozumiem, nie możemy usiąść i porozmawiać jak normalni ludzie? - proponuje Łukasz. Kasia nie ma jednak ochoty słuchać wyjaśnień byłego narzeczonego. Wyrzuca go za drzwi. Ale Sadowski nie odpuszcza. Grozi jej, że idzie do sądu. - Nam nie wyszło, ale walki o dziecko nie odpuszczę! - ostrzega byłą narzeczoną.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: