SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Hubert zostawi Klarę dla kariery? ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Hubert zostawi Klarę dla kariery? ZWIASTUN

17.11.2015, godz. 20:13
Barwy szczęścia odc. 1350. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia odc. 1350. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Romantyczny wyjazd Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) z serialu "Barwy szczęścia" nad morze zakończy się rozstaniem? Młodzi małżonkowie muszą podjąć życiową decyzję, która wpłynie na ich wspólną przyszłość. W 1350 odcinku "Barw szczęścia" Klara stawia mężowi ultimatum - albo ona, albo muzyczna kariera!

"Barwy szczęścia" odcinek 1350 - środa, 18.11.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Trasa koncertowa Huberta i zespołu The Gites zaprowadza ich do Kołobrzegu, gdzie muzycy zostają przyjęci jak prawdziwe gwiazdy. W 1350 odcinku "Barw szczęścia" Klara postanowia zrobić mężowi niespodziankę i przyjeżdża do niego bez wcześniejszej zapowiedzi.

Patrz: Barwy szczęścia. Łukasz zabierze Kasi syna Ksawcia!

Szczęśliwy Pyrka opowiada Klarze, że organizatorzy poprosili Gitesów o jeszcze jeden koncert. Żona przypomina mu o danej jej obietnicy - wyjazd o Kołobrzegu miał być pożegnaniem z występami.

Nie jest zadowolona na wieść o kolejnych planach koncertowych, które przekazuje jej Patrycja (Marta Dobecka). Hubert próbuje wytłumaczyć ukochanej, że muzyka jest ważną częścią jego życia i nie może z niej zrezygnować. - Ja się tak dobrze czuję tylko na scenie... Do Klary taki argument jednak nie trafia. - To trzeba było się ożenić ze sceną! - odpowiada złośliwie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka w ciąży z Adamem. To on jest ojcem dziecka Agnieszki


Podczas pobytu w Kołobrzegu Pyrkowie starają się jakoś dogadać. Spędzają razem upojne chwile. Hubert wpada na pomysł jak przekonać żonę do zmiany zdania. Chce prowadzić zajęcia muzyczne dla dzieciaków w klubiku, ale w zamian chciałby koncertować dwa razy w miesiącu.

Klara nie zgadza się na kompromis. Każe mu wybierać - kariera albo małżeństwo. - Umawiałam się z tobą na normalną rodzinę i normalny dom. Wybieraj! - rzuca, by zakończyć wreszcie temat. Jaką decyzję podejmie Hubert i czy Klara pozwoli mu spełniać jego pasje?

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: