SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marta wraca z odwyku. Czy znów zacznie pić? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Marta wraca z odwyku. Czy znów zacznie pić? - ZWIASTUN

14.11.2015, godz. 15:07
Barwy szczęścia odc. 1348. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odc. 1348. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Powrót Marty (Katarzyna Zielińska) do serialu "Barwy szczęścia". Po wielu miesiącach nieobecności w 1348 odcinku "Barw szczęścia" Marta wraca do domu. Alkoholiczka potrzebowała silnej kuracji wstrząsowej i odwyku. W ośrodku zajęli się nią specjaliści, ale Marta będzie już wolna od nałogu? Ewa (Gabriela Ziembicka) w końcu ma mamę przy sobie, a Artur Chowański (Jacek Rozenek) drugi raz prosi ukochaną o rękę. Ale czy Marta pokonała nałóg?

"Barwy szczęścia" odcinek 1348 - poniedziałek, 16.11.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Marta Walawska jakiś czas temu wyjechała na leczenie do zamkniętego ośrodka odwykowego. W tym czasie Kasia Zielińska mogła urodzić syna Henryka. Aktorka ostani raz pojawiła się w serialu w maju. Teraz, w 1348 odcinku "Barw szczęścia" wraca z odwyku.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka w ciąży z Adamem. To on jest ojcem dziecka Agnieszki

Marta długo dochodziła do siebie. Alkohol ją zniszczył, na szczęście w porę trafiła pod opiekę specjalistów. W 1348 odcinku ''Barw szczęścia'' Walawska wraca do domu. Największe szczęście widać w oczach małej Ewy (Gabriela Ziembicka).

Marta jest szczęśliwa, że udało jej się ukończyć terapię i wreszcie może spotkać się z bliskimi. Ewa i Artur nie mogą się nią nacieszyć. Aby zapewnić spokój ukochanej, Chowański przekonuje Rosjan do wyłożenia dodatkowych pieniędzy na łapówki dla zarządu G&G...

- Wiem, że wszyscy przeze mnie bardzo cierpieli, zwłaszcza Ewa. Zamierzam to naprawić - obiecuje Marta.

Zobacz: Barwy szczęścia. Łukasz zabierze Kasi syna Ksawcia!


Przez jakiś czas Marta kipi energią i dobrym humorem. Od rana ćwiczy w Fitness Klubie, później wpada do ATB na spotkanie z Mikołajem w sprawie powrotu do pracy. Ostatnie czego jej potrzeba Marcie to nerwy i stres.

Jak zareaguje, gdy na jaw wyjdzie prawda o szantażach Piotra (Piotr Jankowski), który zagroził Arturowi, że zabierze Marcie córkę jeśli mu nie pomoże, i interesach Chowańskiego z Rosjanami? Kilka dni później, w 1352 odcinku "Barw szczęścia" Chowański znów oświadcza się Marcie, a ona zgadza się za niego wyjść.

Pokusa, by znowu się napić jest bardzo silna i nie opuszcza Marty. Wkrótce po powrocie zagląda do sklepu monopolowego. Znów skusi się na alkohol?

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: