SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia oskarża Łukasza o romans z Agnieszką

Barwy szczęścia. Kasia oskarża Łukasza o romans z Agnieszką

02.11.2015, godz. 20:34
Barwy szczęścia odc. 1342. Kasia Górka (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia odc. 1342. Kasia Górka (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czy Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) z serialu "Barwy szczęścia" się rozstaną? W ich związku już od dawna nie dzieje się dobrze, a przyczyną wszystkich problemów jest Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), dawna przyjaciółka Kasi z Londynu, która kilka lat temu odbiła jej faceta. W 1342 odcinku "Barw szczęścia" z ust Górki padają ostre słowa - najpierw oskarża narzeczonego o zdradę, a potem żąda od Agnieszki, by zniknęła z jej życia! Razem z Łukaszem...

"Barwy szczęścia" odcinek 1342 - wtorek, 3.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Nie widać końca uczuciowych zawirowań u Kasi Górki, która już od bardzo dawna nie może sie dogadać ze swoimi narzeczonym. I nie chodzi tylko o Agnieszkę, ale także o przeszłość Kasi, jej małżeństwo z Ksawerym (Sebastian Cybulski), kontakty z byłymi teściami i małego Ksawcia, który zgodnie z prawem jest synem zmarłego męża Kasi.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka w ciąży! Kto jest ojcem dziecka Agnieszki?

W 1341 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz, mając dość Rybińskich, wraca do tematu prawnego uznania go jako ojca Ksawerego. Od słowa do słowa, między nim a Kasią dochodzi do ostrej kłótni. Za każdym razem jak Łukasz słyszy nazwisko Rybińskich ogarnia go wściekłość. Nie może bowiem znieść myśli, że na akcie urodzenia Ksawcia jako ojciec figuruje zmarły Ksawery.

- Dobrze o tym wiedziałeś od początku. Zgodziłeś się na to! - Kasia z trudem panuje nad emocjami.
- Zmieniłem zdanie...
- A ja nie złamię obietnicy, którą dałam Ksaweremu - wyjaśnia Górka próbując zachować spokój.

Patrz: Barwy szczęścia. Iwona zostawia Adriana i wyjeżdża do Finlandii. Odchodzi z Barw szczęścia?

Ale reakcja Łukasza jeszcze bardziej ją prowokuje. - Ksawery nie żyje, nie zrobi mu to żadnej różnicy, rozumiesz?! Przeszkadza mi, że oficjalnie nie jestem jego ojcem. Co zrobisz jak Ksawery podrośnie? Co mu powiesz? Że kto jest jego ojcem? - krzyczy Sadowski.

Kasia próbuje wytłumaczyć narzeczonemu, że dla Rybińscy kochają małego Ksawerego jak własnego wnuka i nie chce ich ranić. Lecz Łukasz nie chce tego słuchać. Wychodzi z mieszkania trzaskając za sobą drzwiami.

Kiedy Alina (Hanna Dunowska) dowiaduje się, że Łukasz chce na drodze prawnej zostać ojcem Ksawerego, wyjawia Górce, że Waldemar (Jacek Romanowski) widział Sadowskiego razem z Agnieszką.

Kasia jedzie pod budynek TVP i jest świadkiem serdecznego spotkania Łukasza i swojej byłej przyjaciółki. Gdy w 1342 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz wraca do domu dopiero o drugiej w nocy, twierdząc że siedział do późna w pracy, wprost zarzuca mu zdradę!

Oskarża go, że potajemnie spotyka się z Agnieszką. Wspomina, że w Londynie blogerka odbiła jej chłopaka. Jeszcze tego samego dnia Walczak zjawia się u dawnej przyjaciółki, by wyjaśnić nieporozumienie. Kasia żąda od niej, aby raz na zawsze usunęła się z jej życia. I nie pomagają zapewnienia Agnieszki, że z Łukaszem nie łączy jej nic poza koleżeńskimi relacjami.

- Najlepiej żebyś zniknęła z mojego życia, a jak Łukasz ma ochotę niech znika razem z tobą! - wścieka się Górka. Czy Agnieszka zniknie z życia Kasi razem z Łukaszem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: