SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Zenek walczy o życie po wypadku. Ernest trafi do więzienia?

Barwy szczęścia. Zenek walczy o życie po wypadku. Ernest trafi do więzienia?

28.10.2015, godz. 17:00
Barwy szczęścia odc. 1339. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Basia (Sławomira Łozińska), Borys (Jakub Wieczorek), Justyna (Lidia Sadowa)
Barwy szczęścia odc. 1339. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Basia (Sławomira Łozińska), Borys (Jakub Wieczorek), Justyna (Lidia Sadowa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Przez głupotę Ernesta (Krystian Kukułka) z serialu "Barwy szczęścia" ciężko ranny w wypadku Zenek Grzelak (Jan Pęczek) jest bliski śmierci. W 1339 odcinku "Barw szczęścia" lekarze robią wszystko co w ich mocy, by uratować Zenka. Jego stan jest jednak poważny - nie wiadomo czy przeżyje i wybudzi się po operacji. Ernie, który spowodował wypadek Zenka, chce się zgłosić na policję i przyznać, że to on potrącił Grzelaka. Czy Ernest z "Barw szczęścia" pójdzie do więzienia?

"Barwy szczęścia" odcinek 1339 - środa, 28.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2


W szpitalu rodzina czekaja aż Zenek zostanie wybudzony po operacji. Stan Grzelaka jest ciężki. Basia (Sławomira Łozińska) i Justyna (Lidia Sadowa) odchodzą od zmysłów. Na szczęście jest z nimi Borys (Jakub Wieczorek).

Losy Ernesta Chowańskiego, który naćpany potrącił Zenka i uciekł z miejsca zdarzenia leżą w rękach prokuratury i sądu. W 1339 odcinku "Barw szczęścia" Zbynio przekonuje przyjaciela, że najlepiej będzie jak to on się do wszystkiego przyzna.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka w ciąży! To Łukasz Sadowski będzie ojcem?

- Ernie, mówię ci, to jest jedyna opcja. Ja się jakoś wywinę, ale ty miałeś już zatargi z prawem. Stary, ja naprawdę potrzebuję tej kasy. Dobrze to przemyślałem i tobie też to radzę. Jak pójdzisz siedziesz to nie pojedziesz do Stanów, nie nagrasz płyty, stracisz swoją szansę...Ja mam dużo mniej do stracenia, ale sporo zyskam.
- Człowieku, ja nawet nie mam takich pieniędzy
- Dlatego proszę cię, żebyś porozmawiał o tym z rodzicami - dodaje Zbynio i na wychodzi z mieszkania Chowańskiej.

Elwira (Dorota Naruszewicz) chce przystać na propozycję Zbynia, który w zamian za pieniądze zadeklarował wzięcie winy na siebie. Artur jest jednak przeciwny - uważa, że syn bezwzględnie powinien ponieść konsekwencje swojego czynu.

Chowański wyjaśnia byłej żonie, że sytuacja jest naprawdę poważna. - Nie jest dobrze, może dostać wyrok do 12 lat. Uciekł z miejsca wypadku, poza tym miał kłopoty z prawem. Grozi mu raczej wyższy wymiar kary, może nawet najwyższy. Jedyne co możemy zrobić, to współpracować z policją.

Patrz: Barwy szczęścia. Iwona zostawia Adriana i wyjeżdża do Finlandii. Odchodzi z Barw szczęścia?

- A propozycja Zbyszka?
- Elwira, proszę cię. No może udałoby mu się wywinąć, ale jest śledztwo, są świadkowie. Jeżeli ta sprawa wyszłaby na jaw, to my ponieślibyśmy konsekwencje. Za duże ryzyko - wyjaśnia Artur.

Nagle do kuchni wchodzi Ernest, który przekazuje rodzicom co postanowił - chce się przyznać do wszystkiego. Chowański jedzie z synem na komisariat gdzie Ernie staje oko w oko z Borysem (Jakub Wieczorek). Bratanek Grzelaka przysięga mu zemstę!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: