SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Ernest wywinie się od więzienia za wypadek Zenka

Barwy szczęścia. Ernest wywinie się od więzienia za wypadek Zenka

26.10.2015, godz. 17:30
Barwy szczęścia odc. 1338. Elwira (Dorota Naruszewicz), Artur Chowański (Jacek Rozenek), Ernest Chowański (Krystian Kukułka), Zbynio (Konrad Jakoniuk)
Barwy szczęścia odc. 1338. Elwira (Dorota Naruszewicz), Artur Chowański (Jacek Rozenek), Ernest Chowański (Krystian Kukułka), Zbynio (Konrad Jakoniuk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wypadek Zenka Grzelaka (Jan Pęczek) z serialu "Barwy szczęścia" to tragiczny skutek bezmyślnego zachowania Ernesta (Krystian Kukułka), który po wypaleniu marihuany wsiadł za kierownicę auta i potrącił Zenka! W 1338 odcinku "Barw szczęścia" Ernie i jego kolega Zbynio (Konrad Jakoniuk) uciekają z miejsca tragedii. Ratunku szukają u Elwiry (Dorota Naruszewicz), która obmyśla plan jak uratować syna przez więzieniem. I wciąga w niego Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek).

"Barwy szczęścia" odcinek 1338 - wtorek, 27.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Przez głupi wybryk Ernesta i Zbynia ciężko ranny Zenek Grzelak walczy o życie, ale chłopaki myślą tylko o tym jak uratować swoją skórę i nie trafić za kratkami za spowodowanie wypadku pod wpływem narkotyków. Chwilę po tym jak naćpany Ernie potrąca stojącego na ulicy Zacisznej razem ze swoim kolegą decydują się na deperacki krok - ucieczkę z miejsca wypadku.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Iwona zostawia Adriana i wyjeżdża do Finlandii. Odchodzi z Barw szczęścia?

W 1338 odcinku "Barw szczęścia" początkowo koledzy chcą udzielić pomocy rannemu Zenkowi. Zatrzymują samochód i podbiegają do Grzelaka, ale mężczyzna nie daje żadnego znaku życia. Spanikowani czym prędzej wsiadają do auta i uciekają z miejsca tragedii.

Później anonimowo wzywają pogotowie i jadą do domu matki Ernesta. Elwira Chowańska cierpliwie słucha relacji roztrzęsionego syna, następnie informuje o wszystkim Artura i prosi go o zatuszowanie sprawy. Przecież nie mogą dopuścić do tego, by ich jedny syn spędził wiele lat w więzieniu.

A tak się stanie jeśli policja znajdzie dowody, że palił marihuanę i pod wpływem narkotyków wjechał w Zenka Grzelaka. Chowański nie zamierza się jednak na to zgodzić. Z niespodziewaną propozycją zgłasza się Zbynio, który w 1339 odcinku "Barw szczęścia" zamian za pieniądze chce wziąć winę za wypadek na siebie. Co zrobią Chowańscy?

Patrz: Barwy szczęścia. Zenek Grzelak w szpitalu po wypadku. Może go infekcja

Elwira uważa, że to świetny pomysł, ale Artur uznaje, że policyjne śledztwo ujawni prawdę. Ku zaskoczeniu rodziców Ernest oznajmia, że przyzna się do potrącenia Zenka. W trakcie dyskusji niezauważony przez nikogo Zbynio wychodzi z domu i idzie na komisariat, by zgłosić, że to on potrącił Grzelaka.

Tymczasem stan rannego Zenka jest bardzo poważny. Badania wykazują u Zenka wewnętrzny wylew, pęknięte żebra i wstrząśnienie mózgu. Na domiar złego trzeba usunąć mu śledzionę. Grzelak zostaje wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, a lekarze ostrzegają Basię (Sławomira Łozińska), że musi być przygotowana na najgorsze.


Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na
Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Zobacz ZWIASTUN nowego 9 sezonu "Barw szczęścia" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: