SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Wypadek Zenka Grzelaka. Naćpany Ernest potrąca Zenka samochodem

Barwy szczęścia. Wypadek Zenka Grzelaka. Naćpany Ernest potrąca Zenka samochodem

26.10.2015, godz. 07:48
Barwy szczęścia odc. 1337. Ernest Chowański (Krystian Kukułka), Zbynio (Konrad Jakoniuk), Zenek Grzelak (Jan Pęczek)
Barwy szczęścia odc. 1337. Ernest Chowański (Krystian Kukułka), Zbynio (Konrad Jakoniuk), Zenek Grzelak (Jan Pęczek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Dramatyczny wypadek w serialu "Barwy szczęścia"! Zenek Grzelak (Jan Pęczek) umrze, a winny jego śmierci będzie Ernest Chowański (Krystian Kukułka)? W 1337 odcinku "Barw szczęścia" podczas imprezy w domu Pyrków dochodzi do tragedii. Gdy okazuje się, że zabrakło alkoholu - Ernest i Zbynio (Konrad Jakoniuk) zgłaszają się na ochotników, że pojadą do sklepu. Naćpany Ernie potrąca samochodem Zenka, który nagle wychodzi na drogę. Zenek wpada na maskę auta i po chwili nieprzytonny zsuwa się na jezdnię... Nie daje żadnego znaku życia.

"Barwy szczęścia" odcinek 1337 - poniedziałek, 27.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Zenek Grzelak z "Barw szczęścia" ofiarą głupoty Ernesta, który nie zważając na to, że palił trawkę, siada za kierownicą samochodu, by kupić alkohol na imprezę u Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak).

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Wypadek Zenka Grzelaka. Może go zabić infekcja

A zaczyna się od tego, że młodzi Pyrkowie urządzają zaległą parapetówkę dla przyjaciół. Zabawa rozkręca się w najlepsze, a goście bawią się tak dobrze, że zaczyna brakować mocnych trunków. Ernest i Zbynio proponują, że pojadą do sklepu po świeże zapasy. Nikt ich nie powstrzymuje.

Naćpanemu Erniemu ani przez chwilę nie przychodzi do głowy myśl, że w takim stanie nie powinien prowadzić. Kilka minut później na Zacisznej rozgrywa się dramat. Kiedy dzwoni telefon Zbynia, Ernest na moment przestaje patrzeć na drogę. I to wystarcza, by doszło do nieszczęścia.

Samochód Ernesta uderza w Zenka, który nagle wychodzi na drogę. Grzelak wpada na maskę i po chwili zsuwa się na jezdnię. Ernest zatrzymuje się, by sprawdzić czy nic mu nie jest. Jako pierwszy, w 1138 odcinku "Barw szczęścia", do rannego, nieprzytomnego Zenka podbiega Zbynio.

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria się nie odnajdzie! Stefan będzie z Urszulą

- I co żyje? - pyta przerażony Ernest.
- Nie wiem nie rusza się... - odpowiada Zbynio. Młodzi mężczyźni chcą udzielić pomocy rannemu, ale na widok nadjeżdżającej Elżbiety uciekają z miejsca wypadku. Później anonimowo wzywają pogotowie i jadą do domu Elwiry (Dorota Naruszewicz).

Zenek po wypadku trafia do szpitala. Basia (Sławomira Łozińska), Sara (Dominika Kimaty) i Borys (Jakub Wieczorek) nie wiedzą jak doszło do tej tragedii i umierają ze strachu o życie Zenka.

Tymczasem Chowańska cierpliwie słucha relacji syna, następnie informuje o wszystkim Artura (Jacek Rozenek) i prosi go o zatuszowanie sprawy. - Chyba zabiłem człowieka - płacze Ernie. Borys zaczyna podejrzewać, że sprawca wypadku Zenka bawił się na imprezie u Pyrków.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: