SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Wypadek Zenka Grzelaka. Może go zabić infekcja

Barwy szczęścia. Wypadek Zenka Grzelaka. Może go zabić infekcja

21.09.2015, godz. 10:45
Barwy szczęścia odc. 1091. Zenek Grzelak (Jan Pęczek)
Barwy szczęścia odc. 1091. Zenek Grzelak (Jan Pęczek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Rodzina Grzelaków z serialu "Barwy szczęścia" ostatnio przyciąga same nieszczęścia. Wojna Zenka (Jan Pęczek) z Borysem (Jakub Wieczorek) o spadek po zmarłym ojcu jest jednak niczym w porównaniu z tragedią, która rozgrywa się w 1337 odcinku "Barw szczęścia"! Pewnego wieczoru Zenek zostaje potrącony przez samochód i z ciężkimi obrażeniami ląduje w szpitalu. Lekarze muszą mu usunąć śledzioną, co niestety oznacza, że od teraz każda infekcja może zabić Zenka.

"Barwy szczęścia" odcinek 1337 - wtorek, 20.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Wypadek Zenka Grzelaka w "Barwach szczęścia" to tylko tragiczny zbieg okoliczności? A może Borys ma coś wspólnego z zamachem na życie stryja? Wszystko dopiero się wyjaśni, ale trochę podejrzene jest to, że Zenek zostaje potrącony przez samochód akurat wtedy gdy toczy z Borysem spór o majątek po swoim zmarłym bracie Nikodemie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Waleria nie wróci do Barw szczęścia. Urszula będzie ze Stefanem po zaginięciu Walerii

Do tragedii dochodzi w 1337 odcinku "Barw szczęścia" przed domem Grzelaków na Zacisznej. Zenek nie zauważa pędzącego prosto na niego samochodu. Wpada na maskę auta, a uderzenie jest tak silne, że ranny Grzelak traci przytomność i doznaje poważnych obrażeń. Sprawca wypadku ucieka, a poszkodowany Zenek zostaje przewieziony do szpitala, bo ktoś anonimowo wzywa karetkę pogotowia. 

Ciężko ranny Zenek musi być natychmiast operowany. Liczy się każda sekunda, bo jego stan jest krytyczny. W szpitalu bardzo szybko zjawiają się bliscy Grzelaka - jego żona Basia (Sławomira Łozińska), córka Justyna (Lidia Sadowa) oraz Borys. Bratnek Zenka wydaje się być poruszony tym, co się stało, ale być może jest tylko dobrym aktorem i umiejętnie odgrywa swoją rolę...

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka w ciąży! To dziecko Łukasza Sadowskiego?

Jak podaje "Świat Seriali" badania wykazują u Zenka wewnętrzny wylew, pęknięte żebra i wstrząśnienie mózgu. Na domiar złego trzeba usunąć mu śledzionę. Grzelak zostaje wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, a lekarze ostrzegają Basię, że pozbawiony śledziony Zenek jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie - każda infekcja może być dla niego zabójcza.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

Zobacz ZWIASTUN nowego 9 sezonu "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: