SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kto jest ojcem dziecka Liliany? Klemens czy Irek?

Barwy szczęścia. Kto jest ojcem dziecka Liliany? Klemens czy Irek?

19.10.2015, godz. 20:18
Barwy szczęścia odc. 1334. Liliana (Aleksandra Szwed), Klemens (Sebastian Perdek)
Barwy szczęścia odc. 1334. Liliana (Aleksandra Szwed), Klemens (Sebastian Perdek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Poród Liliany (Aleksandra Szwed) z serialu "Barwy szczęścia" nie rozwiewa wątpliwości kto jest ojcem jej dziecka. W 1334 odcinku "Barw szczęścia" Liliana rodzi córkę Otylkę. Klemens (Sebastian Perdek) i Irek (Otar Saralidze) nie panują nad nerwami. Każdy z nich jest przekonany, że to jego dziecko. Ale dopóki badania DNA nie potwierdzą ojcostwa jednego z nich, żaden nie może czuć się pewnie. Tym bardziej, że Lili sama nie wie z kim zaszła w ciążę.

"Barwy szczęścia" odcinek 1334 - poniedziałek, 19.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Z prawnego punktu widzenia to Klemens jest ojcem dziecka Liliany, bo przecież wciąż jest jej mężem. Tyle tylko, że podczas trwania ich małżeństwa Liliana nawiązała romans z Irkiem i wkrótce potem zaszła w ciążę. Irek nie ma wątpliwości, że Otylka jest jego córką. Tak samo pewny swojego ojcostwa jest jednak Klemens.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Waleria się nie odnajdzie! Stefan będzie z Urszulą

Tuż przed porodem Liliany, w 1334 odcinku "Barw szczęścia", dochodzi do ostrego konfliktu całej trójki. W grę wchodzi bowiem urażona męska duma, miłość i zdrada. Z taką sytuacją mierzy się od jakiegoś czasu Klemens.

Nie dość, że Irek ukradł mu żonę, chce go pozbawić jego rodzinnego domu. Klemens jest wściekły na żonę i jej kochanka za naciski w sprawie sprzedaży domu. Między chłopakami dochodzi do przepychanek. Lili nie wytrzymuje nadmiaru emocji. Próbując ich rozdzielić, dostaje bolesnych skurczy i nagle zaczyna rodzić..

Patrz: Barwy szczęścia. Morderca Borys przejdzie przemianę po wypadku Zenka

Irek i Klemens przez chwilę działają razem i w porę udaje im się zawieźć dziewczynę do szpitala. Tam Liliana rodzi zdrowe dziecko, a mężczyźni wracają do kłótni.

Po urodzeniu małej Otylki, Klemens jest pewien, że to on jest ojcem dziecka Liliany. Natalia (Maria Dejmek) studzi jego entuzjazm. Obecność Klemensa w szpitalu działa Irkowi na nerwy. W 1335 odcinku "Barw szczęścia" na korytarzu dochodzi między nimi do spięcia.

Irek jest wściekły, że mąż jego kochanki cały czas kręci się przy jego Lili i córce. Na szpitalnym korytarzu znów skaczą sobie do gardeł.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: