SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia będzie w ciąży? Czy Łukasz zgodzi się na drugie dziecko?

Barwy szczęścia. Kasia będzie w ciąży? Czy Łukasz zgodzi się na drugie dziecko?

07.09.2015, godz. 10:22
Barwy szczęścia odc. 1293.  Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Kasia Górka (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia odc. 1293.  Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Kasia Górka (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Rodzina Kasi Górki (Katarzyna Glinka) i Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki) z serialu "Barw szczęścia" się powiększy? Kasia, która dopiero po urodzeniu syna Ksawerego (Bastian Węglewski) poczuła się spełnioną kobietą, zapragnie znów zostać mamą. W 1333 odcinku "Barw szczęścia" przyzna się ukochanemu, że chce zajść w ciążę. Co na to Łukasz? Czy narzeczony Kasia będzie chciał mieć drugie dziecko?

"Barwy szczęścia" odcinek 1333 - środa, 14.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia i Łukasz z "Barw szczęścia" zażegnają kryzys w swoim związku, który wywołało pojawienie się Agnieszki Walczak (Anna Dereszowska). Sadowski wybaczy nawet ukochanej, że ukrywała przed nim fakt, iż przed laty pracowała razem z Agnieszką w Londynie jako tancerka topless w nocnym klubie. Łukasz zrozumie, że kocha Kasię i rodzina jest dla niego najważniejsza.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Kasia i Łukasz rozstaną się przez Agnieszkę Walczak?

Szczęście narzeczonych zakłócą jednak problemy ze zdrowiem Ksawcia. Ponad rok po tym jak lekarza zdiagnozowali u małego Ksawerego białaczkę, stan dziecka znów wzbudzi niepokój jego rodziców. W 1333 odcinku "Barw szczęścia" wyniki badań syna Kasia i Łukasza wykażą, że chłopiec ma za mało czerwonych krwinek. Przerażeni rodzice od razu zawiozą go do szpitala.

Jednak powtórne badania rozwieją już wszystkie wątpliwości - Ksawery junior będzie zupełnie zdrowy.

To dramatyczne przeżycie uświadomi jednak Kasi, że życie jest nieprzewidywalne i nie wiadomo co jeszcze los im zgotuje. Dlatego powinni czerpać z niego pełnymi garściami, nie odkładać żadnych decyzji na potem. Zakochana i szczęśliwa Kasia wyzna Łukaszowi, że chce drugi raz zajść w ciążę i pragnie urodzić mu kolejne dziecko.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka w ciąży z Łukaszem Sadowskim? ZWIASTUN

Czy Kasia i Łukasz zostaną rodzicami, a Ksawery junior będzie miał rodzeństwo? A może Sadowski nie jest jeszcze gotowy na tak poważną zmianę w swoim życiu - przecież wciąż nie rozwiódł się ze swoją żoną Dominiką (Aleksandra Woźniak), a jego związek z Kasią trwa dopiero rok?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN nowego 9 sezonu "Barw szczęścia" po wakacjach 2015 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: