SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Syn Kasi i Łukasza znów chory na białaczkę?

Barwy szczęścia. Syn Kasi i Łukasza znów chory na białaczkę?

12.10.2015, godz. 12:57
Barwy szczęścia odc. 1217. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery junior (Bastian Węglewski
Barwy szczęścia odc. 1217. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery junior (Bastian Węglewski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Mały Ksawery (Bastian Węglewski) z serialu "Barwy szczęścia" ponad roku temu pokonał białaczkę, ale choroba znów daje o sobie znać. W 1332 odcinku "Barw szczęścia" wyniki badań syna Kasi Górki (Katarzyna Glinka) i Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki) wzbudzają ich niepokój. Przerażeni rodzice zabierają Ksawcia do szpitala, by powtórzyć badania. Czy Ksawery junior znów będzie walczył o życie?

"Barwy szczęścia" odcinek 1332 - środa, 14.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia i Łukasz poznali się w bardzo dramatycznych okolicznościach. Kiedy mały Ksawery zachorował na białaczkę i potrzebny był przeszczep szpiku Górka odnalazła mężczyznę, który został dawcą nasienia. Ciąża Kasia była bowiem efektem zabiegu in vitro.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Agnieszka w ciąży! To Sadowski będzie ojcem?

Samotna kobieta tak bardzo pragnęła zostać matką, że zgłosiła się do kliniki leczenia niepłodności i poddała sztucznemu zapłodnieniu. To właśnie Łukasza Sadowskiego wybrała na ojca swojego dziecka, choć wcześniej go nie znała. Podczas wspólnej walki o życie syna narodziła się między nimi miłość.

W 1332 odcinku "Barw szczęścia" ich szczęście zakłócają problemy ze zdrowiem Ksawcia. Ponad rok po przeszczepie szpiku, stan dziecka znów się pogarsza. Wyniki badań syna Kasi i Łukasza wykazują, że chłopiec ma za mało czerwonych krwinek. Przerażeni rodzice od razu zawożą go do szpitala.

Patrz: Barwy szczęścia. Morderca Borys przejdzie przemianę po wypadku Zenka

Jednak powtórne badania rozwiewają już wszystkie wątpliwości - Ksawery junior jest zupełnie zdrowy. To dramatyczne przeżycie uświadamia jednak Kasi, że życie jest tak kruche i powinni cieszyć się swoim szczęściem. Następnego dnia Kasia, w 1333 odcinku "Barw szczęścia", Kasia wyznaje Łukaszowi, że myśli o rodzeństwie dla Ksawerego i pragnie drugi raz zajść w ciążę.

Ale Łukasz nie chce mieć drugiego dziecka. Dopiero co pokonali poważny kryzys w związku, a poza tym wciąż nie rozwiódł się ze swoją żoną Dominiką (Aleksandra Woźniak).

Wiele zależy teraż od żony Sadowskiego, zktórą Łukasz spotyka się w sprawie rozwodu. Ku jego zaskoczeniu Dominika deklaruje, że nie będzie już robić problemów. Chwali się Sadowskiemu, że depresję ma już za sobą. Mówi też, że zna osobę, która pomoże jej w rozwiązaniu ich problemów finansowych.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku

 

Zobacz ZWIASTUN nowego 9 sezonu "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: