SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Waleria nie wróci do Barw szczęścia. Urszula będzie ze Stefanem po zaginięciu Walerii

Barwy szczęścia. Waleria nie wróci do Barw szczęścia. Urszula będzie ze Stefanem po zaginięciu Walerii

08.09.2015, godz. 20:21
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), Urszula (Bożena Stachura)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), Urszula (Bożena Stachura) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Urszula (Bożena Stachura) zamiast Walerii Koszyk (Ewa Ziętek) w serialu "Barwy szczęścia"! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2015 zaginiona Waleria nie wróci do serialu, ale u boku Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski) pojawi się inna kobieta. W 1313 odcinku "Barw szczęścia" Stefan poznaje Urszulę, samotna matkę 18-letniej Julity (Katarzyna Sawczuk), której córka zaginęła jak Waleria. Między tą dwójką bohaterów szybko narodzi się nić sympatii, która z czasem może się przerodzić w coś więcej.

"Barwy szczęścia" odcinek 1313 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Bożena Stachura dołącza do obsady "Barw szczęścia", a jej bohaterka szybko stanie się jedną z wiodących postaci w serialu. Kim jest Urszula i co ją połączy ze Stefanem?

W 1313 odcinku "Barw szczęścia" podczas spotkania grupy wsparcia dla osób, które poszukują bliskich, Stefan poznaje kobietę, która przeżywa pododny dramat jak on po zaginięciu Walerii. Opowieść Urszuli łapie go za serce. Niemal od razu Górka postanowia jej pomóc w poszukiwaniach Julity.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zaginięcie Walerii. Ewa Ziętek nie wróci do Barw szczęścia

Okazuje się, że córka Urszuli zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Nowa bohaterka "Barw szczęścia" jest bliska załamania nerwowego, ale dzięki wsparciu Stefana szybko staje na nogi.

Widzowie "Barw szczęścia" poznają ją w bardzo trudnym momencie życia - jest zrozpaczona, bo nie wie co się dzieje z Julitą i gdzie teraz jest nastolatka. Po zniknięciu córki odchodzi od zmysłów i zaczyna brać silne leki uspokajające.

Stefan, widząc dramat Urszuli, oferuje jej swoje wsparcie w poszukiwaniach córki. Kiedy Julita się odnajdzie to właśnie Górka odegra znaczącą rolę w ich pojednaniu.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Agnieszka w ciąży! To dziecko Łukasza Sadowskiego?

- Stefan roztoczy dobrą aurę, w dużej mierze dzięki niemu zostanie osiągnięte porozumienie. Urszula to trochę typ matki-zołzy. Ma wizję relacji z córką i wydaje jej się, że idealnie ją realizuje. Nie zauważa przy tym potrzeb swojego dziecka, które rozpaczliwie stara się pokazać, że jest obok, że ma marzenia, uczucia - powiedziała o Urszuli Bożena Stachura.


- Urszula ubzdurała sobie, że w życiu Julity najpierw ma być nauka, potem pasja, a na końcu miłość. Nie przyjęła do wiadomości, że jej córka się zakochała, nie zdaje sobie sprawy, że jej największym marzeniem wcale nie są studia na wydziale architektury, tylko odnalezienie ojca. Julita w końcu da upust niezadowoleniu i ucieknie z domu - dodała aktorka.

Jak rozwinie się znajmość Stefana z Urszulą? Czy to właśnie ona zastąpi mu Walerię i dzięki niej zapomni o zaginionej narzeczonej? Urszula zacznie odwiedzać Górkę w domu, ale tylko jako przyjaciółka.

- Stefan powie jej, że czeka na Walerię i nie przewiduje miejsca w sercu dla innej kobiety. Moja bohaterka przyjmie słowa Stefana ze zrozumieniem. Ewidentnie łączy ich nić porozumienia, polubili się i dobrze czują się w swoim towarzystwie, więc zobaczymy, co przyniesie przyszłość - zdradziła Stachura.

Zobacz ZWIASTUN nowego 9 sezonu "Barw szczęścia" po wakacjach 2015 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: