SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia i O mnie się nie martw. Aktorzy z seriali w wydaniu świątecznym Familiady

Barwy szczęścia i O mnie się nie martw. Aktorzy z seriali w wydaniu świątecznym Familiady

25.12.2015, godz. 14:25
Familiada. Maria Dejmek, Marieta Żukowska, Izabela Zwierzyńska, Karol Strasburger, Sebastian Perdek, Ada Fijał
Familiada. Maria Dejmek, Marieta Żukowska, Izabela Zwierzyńska, Karol Strasburger, Sebastian Perdek, Ada Fijał foto: AKPA

Świąteczne wydanie teleturnieju "Familiada" było wyjątkowe. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, 25.12.2105, w studiu "Familiady" spotkali się aktorzy seriali "Barwy szczęścia" i "O mnie się nie martw". Walczące drużyny włączyły się w świąteczną pomoc dla dzieci. Tym razem pieniądze z wygranej trafiły do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku.

Świąteczna "Familiada" stała się dla widzom okazję, by bliżej poznać gwiazdy seriali "Barwy szczęścia" i "O mnie się nie martw".

Aktorzy walczący w dwóch przeciwnych drużynach opowiedzieli o swoich świątecznych zwyczajach. Ada Fijał, kapitan ekipy "Barw szczęścia" przyznała, że dla niej Boże Narodzenie kojarzy jej się przede wszystkim z zupą z łazankami jej mamy.

Patrz: Barwy szczęścia. Proboszcz z Plebanii ukochanym Walerii

W drużynie "Barw szczęścia" pojawili się także: Izabela Zwierzyńska (serialowa Iwona Koryca), Marieta Żukowska (Bożena), Maria Dejmek (Natalia Zwoleńska) oraz Sebastian Perdek (Klemens).

Bohaterowie i zarazem rywale z "O mnie się nie martw" choć dopiero od roku zapraszają widzów do swojego świata już zdążyli skraść ich serca, a wśród byli:  Maja Kwaśny (Helenka Małecka), Oliwka Dąbrowska (Oliwka), Alicja Stasiewicz (Pola), Agnieszka Sztuk i Angelika Kurowska (Dorota).

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą razem?

Prowadzący "Familiady" przygotował dla uczestników teleturnieju pytania związane głównie ze świętami. Wyobraźnia ankietowanych nieraz wyprowadziła graczy na manowce i tym samym wprawiła w doskonały nastrój, bo przecież ile ludzi tyle skojarzeń i gustów.

Atmosfera w studiu była gorąca nie tylko od emocji, ale także za sprawą świątecznej scenografii i dzieci, które śpiewały świąteczne piosenki. Do finału dostała się drużyna "Barw szczęścia", ale Ada Fijał zaprosiła też rywala z "O mnie się nie martw".

Izabela Zwierzyńska i Alicja Stasiewicz wygrały dla dzieci 16 tysięcy złotych.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: