SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Nowi bohaterowie w 10 sezonie. Kto dołączy do obsady? - ZAPOWIEDŹ WIDEO

Barwy szczęścia. Nowi bohaterowie w 10 sezonie. Kto dołączy do obsady? - ZAPOWIEDŹ WIDEO

24.08.2016, godz. 19:15
Barwy szczęścia 10 sezon, Cezary Żak, Edyta Herbuś
Barwy szczęścia 10 sezon, Cezary Żak, Edyta Herbuś foto:

Najwierniejsi fani "Barw szczęścia" już od poniedziałku 22 sierpnia mogą oglądać premierowe odcinki swojego ulubionego serialu w TVP2. A co wydarzy się jesienią 2016 w "Barwach szczęścia"? W nowych odcinkach nie zabraknie nowych postaci i zagmatwanych wątków. Zobaczcie zwiastun 10 sezonu "Barw szczęścia" i przekonajcie się sami!

Źródło: Artrama

"Barwy szczęścia" od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Premierowe odcinki "Barw szczęścia" trafiły już na antenę, a akcja rozkręca się z dnia na dzień. Musicie wiedzieć, że już niedługo na ekranie pojawią się nowi bohaterowie.

W 10 sezonie "Barw szczęścia" wystąpi Edyta Herbuś, która wcieli się w rolę Stelli. Niestety jej bohaterka szybko pożegna się z życiem... - Będzie przebiegała przez ulicę i wpadnie pod samochód, a potem będzie ją można oglądać w plastikowym worku - ujawnia serialową tajemnicę nasz informator

Zobacz: Barwy szczęścia. Piotr wyjedzie do Londynu i zabierze Marcie córkę Ewę

Na ekranie pojawi się także dobrze Wam znany Cezary Żak, czyli wójt z "Rancza". Kogo zagra? To jeszcze tajemnica, ale widzowie będą mieli niespodziankę.

W premierowych odcinkach - choć nie widać tego na załączonym zwiastunie - pojawi się także Joanna Majstrak. Aktorka, która kilka lat temu wcielała się w rolę prostytutki i sąsiadki Zduńskich w "M jak miłość" tym razem wcieli się w inną rolę.

-W "Barwach szczęścia" wcielam się w postać Joanny dziewczyny uprowadzonej na handel kobietami. Moją postać czeka niebezpieczeństwo i wiele dramatycznych wydarzeń - powiedziała Joanna Majstrak w rozmowie z nami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: