SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Nowe odcinki już od sierpnia w TVP2 - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Nowe odcinki już od sierpnia w TVP2 - ZWIASTUN

04.07.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia po wakacjach 2017
Na zdjęciu: Kasia (Katarzyna Glinka), Marta (Katarzyna Zielińska), Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak). Wokół nich będzie kręciła się akcja w początkowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Znamy datę emisji 1680 odcinka serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2017! Jedno jest pewne - będzie się działo. Finał sezonu zaskoczył widzów niespodziewanymi zwrotami akcji oraz intrygami. Co wydarzy się w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Jakie wydarzenia będą miały miejsce po wakacjach 2017?

"Barwy szczęścia" odcinek 1680 po wakacjach w poniedziałek 21.09.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2017 bohaterowie produkcji będą musieli się zmierzyć z kolejnymi problemami oraz przeżyją wiele pięknych chwil. Niestety, zanim dojdzie do tego drugiego, wątki będą się obracały wokół spraw zdecydowanie nieprzyjemnych. Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) będą musieli się zmierzyć z intrygami Umińskiej (Monika Dryl). Jednakże chyba najbardziej emocjonującym wątkiem w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach będą perypetie Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak), którzy rozpoczną zaciekłą batalię o córkę.

Pierwszy odcinek serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach zostanie wyemitowany w poniedziałek 21 sierpnia 2017.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach: Łukasz pobije Alicję?! - ZWIASTUN

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: