SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Bożena na randce z Brunem i Borysem. Którego wybierze?

Barwy szczęścia. Bożena na randce z Brunem i Borysem. Którego wybierze?

27.08.2016, godz. 15:07
Barwy szczęścia. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek), Borys (Jakub Wieczorek)
Barwy szczęścia. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek), Borys (Jakub Wieczorek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Miłosny trójkąt w serialu "Barwy szczęścia"! Bożena (Marieta Żukowska) ma obok siebie dwóch przystojnych mężczyzn i nie potrafi się zdecydować, którego z nich woli. Najpierw musi lepiej ich poznać, że odpowiednio wybrać. A wybór jest trudny. Zarówno Borys Grzelak (Jakub Wieczorek) jak i Bruno Stański (Lesław Żurek) mają coś w sobie. W 1482 odcinku "Barw szczęścia" Bożena idzie na randkę z Borysem, a już dwa dni później z Brunem...

"Barwy szczęścia" odcinek 1482 wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Bożena z "Barw szczęścia" nie może narzekać na brak adoratorów. Gdy jej przyjaźń z Borysem zaczęła nabierać rumieńcówm na horyzoncie pojawił się Bruno Stański, milioner, prezes australijskiej firmy, który jest synem Amelii (Stanisława Celińska).

Znajomość Bożeny i Bruna ostatnio także wkroczyła w nową fazę. Już podczas ślub Amelii i Tomasza (Kazimierz Mazur) Stański flirtował z piękną blondynką, która jest teraz członkiem jego rodziny. W końcu Amelia jest żoną ojca Bożeny, więc została przyrodnią siostrą Bruna.

Patrz: Barwy szczęścia. Nowi bohaterowie w 10 sezonie. Kto dołączy do obsady? - ZAPOWIEDŹ WIDEO

W 1482 odcinku "Barw szczęścia" zauroczony kobietą Borys zabierze ją na wymarzoną randkę. Tym razem ich spotkanie będzie można zaliczyć do udanych. Romantyczny piknik za miastem sprawi, że Bożena poczuje do Borysa coś więcej. Grzelak szybko zrozumie, że ma konkurencję.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piotr wyjedzie do Londynu i zabierze Marcie córkę Ewę

Kilka dni później, w 1484 odcinku "Barw szczęścia", dziewczyna umówi się z Brunem, synem Amelii. Biznesmen zabierze ją na lunch w eleganckiej restauracji. Humor, fantazja i gorące serce – to może zaoferować ukochanej Grzelak. Za to Stański – sukces i bogactwo. Który z nich ma większe szanse, by podbić jej serce?  Którego z mężczyzn wybierze Bożena? O tym widzowie przekonają się w premierowych odcinkach "Barw szczęścia" jesienią 2016!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: