SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Natalia Klimas dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Barwy szczęścia. Natalia Klimas dołączyła do obsady. Kogo zagra?

10.10.2016, godz. 14:30
Barwy szczęścia odc. 1515. Brygida (Natalia Klimas), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1515. Brygida (Natalia Klimas), Władek (Przemysław Stippa) foto:

Nowa postać w serialu "Barwy szczęścia"! Natalia Klimas dołączy do obsady "Barw szcześcia". Wystąpi jako Brygida, szefowa Władka (Przemysław Stippa).

"Barwy szczęścia" odcinek 1515 - piątek, 14.10.2016, o godz. 20:05 w TVP2

Natalia Klimas dołączy do obsady serialu "Barwy szczęścia". Zagra szefową Władka, granego przez Przemysława Stippę. Znamy ją już z ról serialowych, pokazywała się na małym ekranie już w kilku innych produkcjach.

Zobacz: Barwy szczęścia. Marta ofiarą samobójcy

Gwiazda zagrała już w takich serialach jak "Przyjaciółki" jako Monika, "2XL" jako Ola, wystąpiła również w roli Patrycji w serialu "Sama słodycz" oraz Alicji Siedleckiej w 5 sezonie serialu "Komisarz Alex".

Aktorka spędziła osiem lat w Stanach Zjednoczonych i skończyła Actors Studio Lee Strasberga oraz William Esper Studio. Zagrała w "Plotkarze" i "Białych kołnierzykach". Niewiele zdradza na temat życia prywatnego, tak więc raczej nie dowiemy się, dlaczego zdecydowała się akurat na tę rolę w "Barwach szczęścia".

Czy postać Natalii Klimas, Brygida, namiesza w życiu Władka? Jaka będzie Brygida? Czy tak jak w serialu "Pierwsza miłość" zacznie igrać z uczuciami innych osób, czy może będzie miłą, pomocną postacią? Przekonamy się już niedługo.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Bożena napadnięta w lesie! Syryjczyk Fayad oskarżony o gwałt - ZWIASTUN

Natalię zobaczymy po raz pierwszy na ekranie w serialu "Barwy szczęścia" już w 1515 odcinku w piątek 14 października 2016 roku w TVP2 o godzinie 20:05.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: