SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Monika Dryl jako Alicja Umińska

Barwy szczęścia. Monika Dryl jako Alicja Umińska

02.01.2017, godz. 14:00
Barwy szczęścia odcinek 1569 Alicja Umińska (Monika Dryl) Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odcinek 1569 Alicja Umińska (Monika Dryl) Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Do obsady serialu "Barwy szczęścia" dołączyła Monika Dryl! Zagra w "Barwach szczęścia" prezenterkę i współpracowniczkę Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki), jako Alicja Umińska. Jaka jest postać grana w serialu "Barwy szczęścia" przez Monikę Dryl?

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Monika Dryl zagra nową postać w serialu "Barwy szczęścia". Alicja Umińska, czyli bohaterka Monik Dryl, to bardzo atrakcyjna dziennikarka z dużym doświadczeniem zawodowym.

Zobacz: Barwy szczęścia. Klemens pobije Łukasza i oskarży go o śmierć Liliany

Łukasz początkowo wahał się nad współpracą z Alicją. Wszystko jest inicjatywą Szatkowskiej (Marzena Rogalska), która nagle wezwała dziennikarza do studia. 
- Szefostwo chce, żebyś został stałym prowadzącym "Pytania na śniadanie" - oznajmiła mu w 1568 odcinku serialu "Barwy szczęścia" - Ty masz być liderem w tym duecie - powiedziała, wspominając o jego współpracownicy, Alicji. Chociaż Sadkowski z początku odmówił, to za namową Kasi (Katarzyna Glinka", już w 1569 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zgodzi się na próbę kamerową z Umińską.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Adrian dowie się o ciąży Bożeny i się zmieni!

Monika Dryl to wielokrotnie nagradzana polska aktorka oraz piosenkarka. Śpiwała w radiowym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej u boku tak wybitnych osób, jak Ewa Bem, Grzegorz Turanu, Andrzej Dąbrowski... Wielkorotnie wystąpiła już na małym ekranie w różnych rolach, m.in. w serialu "Przyjaciółki" (Iwona Miśkiewicz), "Dziewczyny ze Lwowa" (Ewa Malicka), "Prawo Agaty" (Ewa Krajewska), "O mnie się nie martw" (Renata Biczyńska) oraz w wielu innych.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: